Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada firma DHL, która miała 25.65% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą firmę kurierską.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada firma DHL, która miała 25.65% głosów i...

źródło: comment_DdZlXvFTCgyW1SRNkzbuIxw4RZ5NQ9jL.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą firmę kurierską:

  • UPS 13.4% (48)
  • Geis 28.6% (102)
  • Fedex 13.4% (48)
  • GLS 16.8% (60)
  • InPost 27.7% (99)

Oddanych głosów: 357

  • 19
@kierowcaautobusuofficial: jeszcze fajnie jakby kutafon dostarczał w godzinach o których prosze, a nie kiedy mu się chce xD jak by sie kiedykolwiek trzymali godzin to by nie bylo problemu

normalni ludzie w godzinach 8-16 to pracuja, a potem telefon

"Paaaaaaaaanie kuuuuuurła, po 16 to ja do domu ide"

wiec nie #!$%@? xD
@kierowcaautobusuofficial: jak mam opcje wybrać cokolwiek niż kuriera, nawet gołębia pocztowego to tak robie xDDD no chyba nie myslałeś inaczej, ale czasem nie ma opcji, a zaloze sie że jak zamowie paczke w godzinach 8-16 do miejsca pracy, to mi zadzweoni o 17 że mnie nie ma xDDDDDDDD oni to maja #!$%@? wyczucie i fach w reku xDDDDD
błagam, geis wrzucił dzisiaj paczkę mojej żony do sąsiadki z parteru nikomu nic o tym nie mówiąc. O 21 przyszła sąsiadka i poinformowała nas, że nasza paczka jest u niej. Inpost chociaż dzwoni.
W ogóle taki ranking kurierów to bzdura bo u mnie dpd jest najlepszym kurierem ever, a dla jakiegoś mirka z Grudziądza będzie to najgorszy z możliwych
W ogóle taki ranking kurierów to bzdura bo u mnie dpd jest najlepszym kurierem ever

@Ra_V: Zrób mały eksperyment. Wylosuj sobie dziesięć dowolnych rzeczy do kupienia na Allegro i sprawdź, jakim kurierem sprzedawca wysyła towar. Najczęściej będzie to DPD.