Wpis z mikrobloga

Dwa lata po premierze w końcu zagrałem w Mafię II, no i zgadzam się z malkontentami. Dużo słabsza niż jedynka. Moim zdaniem fabuła średnia i na siłę zrobili z Mafii gorsze GTA. No ale kilka godzi niezłej zabawy dostarczyła. Ktoś może zainteresowany kupnem płyty i konta Steam z Mafią II?

#gry #mafiaii
  • 36
@histeryk_13: @steemm: No akurat GTA to tam mało było, choćby tak oczywistej rzeczy jak Free Roam zabrakło co mnie smuciło :( Ale reszta patentów superowych. Bardzo fajnie wymyśleli skok technologiczny po wyjściu z pierdla. W jedynkę krótko grałem więc nie pogadam.
@histeryk_13: Zgodzę się ze @steemm: Mafię ciężko porównać z GTA, to dwa zupełnie różne podejścia do tematu, oba dobre. Mafia w przeciwieństwie do GTA ma lepiej wyczuwalny klimat i to jest największa zaleta tej gry. Jeżeli miał bym wybrać, która część była lepsza to postawił bym na pierwszą część, może przez to że przeszedłem ją jakieś 50 razy, a Mafię II tylko 2 razy:D
@John112: Jedynka były liniowa, więc to mi nie przeszkadza. Mnie chodzi o rzeczy które po prostu żywcem wzięto z GTA, czyli np. GPS (wiem, gracze teraz są leniwi i trzeba prowadzić ich za rączkę). W jedynce trzeba było naprawdę dobrze znać miasto, chociaż może to i podpada pod liniowość.