Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sojhake: wyciągnij patyczek z pupy i nie bądź sztywniak... Wiatrówka to też broń... Może zrobi mniej krzywdy, ale jednak zabić może...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sojhake: no nie wiem jak Twoje zabawki ale moja ma jakieś 30-32J... Może zrobić krzywdę...? Może i to porządnie... Ale dalej tkwij w przeświadczeniu, że tylko 7.62 się liczy (oczywiście żart)... Wg mnie strzelanie z wiatrówek to naprawdę niezły trening, nauka... Moj syn ma 4 naprawdę pożądne wiatrówki... A na 1 maja strzelał z SKS... Spodobało się bo mniej kopie niż ak47... Nauczył się na pcp bezpiecznej obsługi, teraz nie boję
  • Odpowiedz
czy ja wiem czy 17J przebije cokolwiek sensownego


@Sojhake: @qcoolka: z metra może zabić śrut o energii ok. 2J. Równie śmiertelne może być trafienie z 20 metrów śrutem o energii kinetycznej ok 14J. Tu masz link do badań. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak niebezpieczne mogą być wiatrówki użyte nieodpowiednio. To nie są zabawki.
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: jedni chwalą, a drudzy wybieraja AA 410 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rotex ma lufe Lothar Walthera więc teoretycznie powinien byc bardzo celny, ale wszystko chyba zalezy na jaki egzemplarz sie trafi...
  • Odpowiedz