Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GamePL7: a może to miejsce na przyssawke do przenoszenia telefonu w fabryce na linii produkcyjnej ? Nic innego mi nie przychodzi do głowy.
@GamePL7: wiem, wiem, tak samo miałem w S3. Tam z tylu była taka folia przyklejona na klapce, która od samego patrzenia się odkleja a na ekranie folia z napisami typu AMOLED HD+ 8MPX camera FULL HD itp. Czyli do zdjęcia natychmiast bo zasłania treść.

Swoją drogą nie miałbym serca wkładać S10 do etui, taki ładny jest... Swojego S9 od nowości nie wkładam w nic, nawet szkła na ekran nie mam i
@GrindujTopy tył w S9 (ja mam +) się nie psuje ale przód trochę się rysuje. Fakt, wytrzymały jak na dwustronne szkło jest bo upadł mi z 1,5m i się turlał z górki (xD) i nic.

Ps. etui clear, tylko wokół aparatu kolorek :D
@GamePL7: jak masz taką karuzelę breakdance w wesołym miasteczku to mi mój S9 wypadł z kieszeni na tym, był dosłownie może tygodniowy. byłem pewny, że nie ma co zbierać i ekran wyglada jak pajęczyna ale ciapaty z obsługi poszedł szukać po krzakach wokół i znalazł. podchodząc do mnie zrobił taką minę jakby mu przykro było, ja załamany a tu tylko z tyłu folia ta fabryczna zdarta lekko i minimalnie lakier zszedł
@GamePL7: sam miałem wziąć plusa ale był nieco za duży i do tego nie było na miejscu czarnego, tylko jakiś chyba fiolet czy coś w tym stylu a to bardziej dla kobiety. ja ogólnie już nie chce Samsunga przez te krawędzie ekranu, wkurza mnie ostro to. niby wyłączyłem te paski ale nadal klikam często niechcący coś na krawędzi...