Wpis z mikrobloga

@M4lutki: Wiesz, znam takich co przelewem zapłacili i kwit im kurier spod drzwi zabrał i pod drzwi podpisany przyniósł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romuch: wiadomo, ale nadal jakoś tak dziwnie :P
@Stopowicz: czytałem, słyszałem, już boli...
@Emill: znajomy z forum płacił ponad 150 za wszystko, a jeszcze dzień wcześniej musiał przyjść z moczem, ekg i na krew xD
@Emill: Wyrobisz, najbliższy jest chyba 12go, a we Wro (ten na który ja idę) 15go :P
Ale też nie chciałem latać, chociaż dla mnie najważniejsze było żeby zrobić wszystko w jeden dzień :)
Wyrobisz, najbliższy jest chyba 12go, a we Wro (ten na który ja idę) 15go :P


@Gandezz: tylko w mojej wiosce jest tylko jeden lekarz sportowy i on przyjmuje też w 2 innych miastach, więc terminy ma odległe, a ja też na 15.. najgorzej, że noszę okulary, i może mnie do okulisty wysłać, a u tych to już terminy całkiem z dupy...
eh, qwa mogłem się miesiąc wcześniej za to wziąć..
no
@Emill: Jak masz stosunkowo blisko do Legnicy to zapraszam, ten lekarz przyjmuje 15-16 ;)
W Lubinie tak jak wyżej napisałem.
Jak coś to masz wątki na forum Braterstwa o Wrocławiu, ale tam też chcą niby jakieś badania.
@Gandezz: 130km w jedną stronę, trochę za daleko ;) nic, zobaczę co w czwartek powie..
w międzyczasie muszę się za ustawy i te tabelki z wymiarami broni wziąć..
@Gandezz: no to również jestem po badaniach...
w sumie godzinę czekałem w kolejce, samo badanie 3 minuty - sprawdził tylko czy mi serce bije ;)

a egzaminy robię na patent, ale tą tabelkę z bronią i regulaminy muszę normalnie się naumieć.. egzaminy potraktuje jako potwierdzenie, powtórzenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emill: no widzisz :D
A w ten sposób :P
Ja cały czas klepię egzaminy, tak się uczę :P
Największy problem z tymi wymiarami pudełek i innymi bzdetami jak chociażby właśnie regulaminy dotyczące jaka broń w jakiej konkurencji :/