Wpis z mikrobloga

#got
jak zmknąć 3 motywy w jednej 2 minutowej scenie:

pa Wilkor
pa Sam i Goździk
pa wolni ludzie

i cyk pyr pyr pyr na konika
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak zmknąć 3 motywy w jednej 2 minutowej scenie:


pa Wilkor

pa Sam i Goździk

pa wolni ludzie

i cyk pyr pyr pyr na konika
  • Odpowiedz
a co ma byc więcej?


@Eoon: z Ghostem taki problem że w sumie lepiej byłoby już pominąć tę scenę bo to żałosne. Jonowi strach oddać w opiekę kijankę bo o niej zapomni na parę miesięcy. Nawet się cham nie pożegnał. Sam powinien był zginąć. Co do wildlingów to nie wiem w sumie, na północ od Winterfell wszystko jest chyba martwe więc powodzenia w polowaniu xD ale w sumie to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@tyrytyty żałosne to nie argument tylko twoja subiektywna opinia. Sam nie powinien zginac bo nie zginął, kto wie lepiej, ty czy reżyserzy? Dzicy wracaja na polnoc i tyle, nie jest powiedziane, że wracają juz teraz za mur.
  • Odpowiedz
@Eoon: no oczywiście że proponowane przeze mnie rozwiązania są moją subiektywną opinią XD natomiast to że scenariusz jest #!$%@? po całości to jest fakt.

Sam nie powinien zginac bo nie zginął, kto wie lepiej, ty czy reżyserzy?


Reżyserzy są dobrzy. Ale scenarzyści to poziom gimbusa który pisze swojego pierwszego fanfica i byle jaka osoba z /r/asoiaf spisałaby się lepiej mając do pomocy kogos kto by patrzył trzeźwym okiem na koszty.
  • Odpowiedz
  • 0
@tyrytyty i myślisz, że proponowane przez ciebie rozwiazania które są twoją subiektywną opinią są lepsze niz te scenarzystów? Osobom z /r/asoiaf nikt nie broni pracować przy serialu. Po prostu z reguły w piwnicy wszystko wyglada na łatwiejsze.
  • Odpowiedz
@Eoon: oczywiście że są lepsze. Dobre historie są obiektywnie dobre. Nie można twierdzić że gówno jest sztuką bo każdy ma prawo do subiektywnej opinii.

Po prostu z reguły w piwnicy wszystko wyglada na łatwiejsze.


No a ma być trudniejsze? xD Jeśli w 20 minut po zakończeniu odcinka relatywnie duża część widowni jest w stanie wskazać rozwiązania fabularne które bez drastycznych zmian uczyniłyby twoją historię bardziej wiarygodną i logicznie spójną to
  • Odpowiedz
@Eoon: no to jest właśnie najsmutniejsze w tym wszystkim xDDDD banda piwniczaków autystów redditowych jest w stanie lepiej poprowadzić historię niż D&D i korporacja z milionami dolarów do dyspozycji
  • Odpowiedz
to ci ludzie z /r/asoiaf rozumiem, że nie chca zarabiać grubej kasy w HBO pracujac nad serialem Gra o Tron? Dlaczego?


@Eoon: ponieważ umiejętności to nie wszystko w życiu. Liczą się znajomości i trochę szcześcia, być w odpowiednim miejscu i czasie- dlaczego akurat zatrudnili tych scenarzystów, choć na pewno istnieją na świecie lepsi? Dlaczego nie jesteś bogaty (tak zakładam, mogę się mylić) jak Paris Hilton? Przecież jesteś od niej mądrzejszy,
  • Odpowiedz