Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki dokanałowe do 200 zł polecacie?
Zależy mi na modelu który dobrze sprawdzałby się w komunikacji miejskiej, tj. bass nie straciłby na mocy.
Mimo tego starałbym się uniknąć dominacji bassu nad resztą częstotliwości.
Myślałem nad zakupem słuchawek Brainwavz M1, ale nie mogłem znaleźć ich w żadnym sklepie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #pytanie #audio #sluchawki
Pixelator - Jakie słuchawki dokanałowe do 200 zł polecacie?
Zależy mi na modelu któr...

źródło: comment_f77Sz8zO6arAwMpUNHRmUJQrztIFL0Fq.jpg

Pobierz
  • 16
Zależy mi na modelu który dobrze sprawdzałby się w komunikacji miejskiej, tj. bass nie straciłby na mocy.


@Pixelator: tj kwestia izolacji i tutaj naprawdę ciężko powiedzieć, fit jest kwestią mocno indywidualną. Ogólnie niestety ciężko jest zrobić tak, żeby bas przebijał się w środowisku o podwyższonym poziomie hałasu i jednocześnie nie dominował, kiedy odsł#!$%@? we względnej ciszy - ja tam pogodziłem się z tym, że słuchanie w komunikacji to zawsze obniżona jakość
@Pixelator: jakieś 1.5 miesiąca, nic złego się z nimi nie dzieje. Kabel plącze się jak każdy inny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używam ich bardzo często. Poprzednie senki miałem aż ich nie zdepnąłem (3 lata)
@IamHater: widze ze ogarniasz temat, wiesz moze jeszcze jakie w takim razie do 150 zł warto brac BT dokanałowe? Takie na silke. Wiem ze jakosc nieporownywalna do kablowych, ale najmniejsze zlo. Mam meizu e51 i nie jest jakos wybitnie.
@pogromcamitoww: wiele ludzi chwali isk9999. Ogólnie mam wrażenie, że to pechowy budżet jest, jeżeli chodzi o nauszne. Masz budżetówki typu superluxy właśnie, takstary, somic v2 itd a za 500+ masz takie rzeczy jak beyery 770/880/990, akg k240, m50x, msr7 itd itd, masa wyboru - rynek nausznych w "średniej cenie" jest, mam wrażenie, bardzo ustabilizowany w porównaniu do np. dokanałówek i jest cała masa świetnych słuchawek, trzeba tylko samemu odsłuchać i wybrać