Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z bezprzewodowymi padami do #gamecube z aliexpress? Oryginalne są w kosmicznych cenach, a kable pod telewizorem wyglądają średnio. Taguję #wii bo w sumie do tej konsoli będzie podłączany.
  • 12
  • Odpowiedz
@Noniusz: Aha, ok. Bardziej chodzi mi o to czy te pady generalnie do czegokolwiek się nadają, czy nie przerywają, nie ma dużego opóźnienia itp. Po feedbackach ciężko stwierdzić, bo ludziom najczęściej wystarczy że przedmiot dojdzie, stąd pytanie czy ktoś może miał przyjemność/nieprzyjemność go używać. ;)
  • Odpowiedz
@HHHHHH: No właśnie nie, już parę razy miałem takie sytuacje, i normalnie dostawałem zwrot na konto, bez odsyłania przedmiotu, na podstawie tylko zdjęć/filmu pokazujących uszkodzenie.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: W sumie to nie wiem... Otwierając spór można zaznaczyć "zwrot pieniędzy bez odsyłania przedmiotu". I na pewno zawsze można eskalować sprawę do pracownika Aliexpress (jeśli nie zgadzasz się ze sprzedawcą), i oni już raczej rozstrzygają na korzyść kupującego.
Podejrzewam, że gdyby sprzedawca wymagał zwrotu uszkodzonego przedmiotu, to sam musiałby pokryć koszt przesyłki zwrotnej, co zwyczajnie nie będzie mu się opłacało.
  • Odpowiedz