Wpis z mikrobloga

  • 3
Hej Mirki, jadelę pociągiem przez prawie całą Polskę i mam przesiadkę we Wrocławiu. W związku z tym, że mam tylko 20 min i nigdy tam nie byłem, mam dwa pytania - Czy dworzec we Wro jest normalny czy może #!$%@? jak w Poznaniu (chodzi mi o kolejność numerowania peronów lub inne tego typu niespodzianki)? Oraz czy mógłby mi ktoś sprawdzić, jeśli tam dziś będzie, z którego peronu odjeżdża pociąg TLK do Katowic o 10:52?
Z góry dzięki za pomoc i miłej niedzieli życzę.
#wroclaw #pkp #podrozujzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LewCyzud ok, ale jak normalny to nie powinno być problemu ze zlokalizowaniem i szybkim dotarciem, chyba że może ktoś będzie jeszcze wiedział, albo by mi chociaż napisał jaka jest stacja końcowa tego pociągu
  • Odpowiedz
  • 1
@Zlpnc zainstaluj sobie program na telefon Rozklad Kolejowy , autor Pkp Polskie Linie Kolejowe. Tam masz rozpisane planowane perony z przyjazdem i odjazdem.
  • Odpowiedz
@Zlpnc: poznański dworzec nie jest #!$%@?:
3 2 1 budynek dworca 4 5 6
Perony 1-3 tradycyjnie służą obsłudze pociągów w relacjach wschód-zachód, natomiast 4-6 pociągom północ-południe.
  • Odpowiedz
poznański dworzec nie jest #!$%@?


@sedes_85: poznański dworzec jest mocno #!$%@?. Nie chodzi tylko o kolejność peronów (chociaż też, jak trzeba np. biec szybko na peron 4b, z którego zlokalizowaniem przyjezdni mają problem) ale i o sam budynek dworca
  • Odpowiedz
  • 1
@sedes_85 jest mocno #!$%@?. Jak byłem tam pierwszy raz to nie moglem peronu znaleźć. Mialem 15 minut na przesiadkę i w ostatniej chwili zdążyłem bo zabłądziłem. Część peronów w jednym miejscu, inne 100-200 metrów dalej. Chore miejsce.
  • Odpowiedz