Wpis z mikrobloga

Wiele razy czytałem prawackie wyrzygi na temat Władysława Bartoszewskiego, jednym z zarzutów było to, że nie jest profesorem i że TVN kłamie, bo go tak nazywa.

Sprawdziłem "profesorów" z #wiadomosci #tvpis...

Ponad 50% "profesorów" to zaledwie doktorzy habilitowani.
Jak pisał prof. Aleksander Nalaskowski - Nie można w nieskończoność poniewierać i pauperyzować tytułu profesorskiego ;-)
FlasH - Wiele razy czytałem prawackie wyrzygi na temat Władysława Bartoszewskiego, je...

źródło: comment_O9QBcget8xC59ZR2hSS8N7mioYYfyb37.jpg

Pobierz
  • 11
@kelso

dalej nie zmienia to faktu ze Bartoszewski profesorem nigdy nie byl

Wystarczy przeczytac notke biograficzna Bartoszewskiego, aby nie pisac takich bzdur.
Widzę mojego dawnego wykładowcę prof. Odziemkowskiego( ͡º ͜ʖ͡º) spoko człowiek, fanatyk historii II Rp, gadane ma straszliwie... ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@?ąc, czy legalnym jest posługiwaniem się tytułem profesora, gdy takiego się nie posiada (z tego co wiem nie?), co w przypadku gdy ktoś nadaje miano profesora bezpodstawne? Co dp Bartoszewskiego to nigdy nie był dla mnie idolem, często oglądając jego wypowiedzi dochodziłem
@FlasH: z czego połowa to Gliński. Ale że ktoś mógłby łyknąć "prof Karol Karski"? Chyba z wjazdów melexem do jeziora ( )
może gdyby stosowali właściwe tytułowanie i odróżnienie stanowiska od tytułu. Tyczy się obu stron.
@kelso twoja ignorancja w temacie nawet cie nie zawstydza jak widze, to chyba wrecz duma - jak to zwykle bywa wsrod pozytecznych idiotow powtarzajacych brednie o Bartoszewskim. Skoro nie wiesz o czym piszesz to po c**j w ogole zabierasz glos? Wejdz dzbanie na pierwsza lepsza strone z zyciorysem Bartoszewskiego, zobacz co robil i gdzie wykladal, dlaczego mial prawo tytulowac sie profesorem i dlaczego takim go tytulowano, a dopiero pozniej pisz cokolwiek w