Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? mać ja #!$%@? jakie ja mam #!$%@? sny. To nie jest zwykły horror, jakby nakręcić o tym film to gwarantuje, że ludzie po czymś takim trafialiby do psychiatryka na oddział zamknięty.
Nie jestem w stanie nawet w przybliżeniu ubrać to w słowa bo się nie da.
Powtarza się motyw wielopoziomowy jak z incepcji, że próbuję się wydostać a #!$%@? się na jeszcze głębszy poziom.
Nie biorę nic poza ssri, ale chyba pora odstawić.
#sny #psychologia #psychiatria
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM317K: to SSRI pomaga coś na przewlekłą deprechę? nie lubię się szprycować chemią, która ma potencjał by jeszcze bardziej rozregulować biochemię i tym samym w szerszej perspektywie poczynić więcej złego niż dobrego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hu_Yu_Hai_Ding: jeden rabin powie tak, a inny powie nie.
#!$%@? bo wjeżdża na libido + prędzej panna padnie martwa niż ty dojdziesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę odstawiał bo biorę już 2 lata. Chcę spróbować S-ketaminy, psylocybiny lub LSD microdosing
  • Odpowiedz
@LM317K: Znam gości którzy testowali microdosing LSD i innych różniastych substancji, niestety w większości przypadków kończyło się źle i bardzo źle. Wszyscy teraz albo są alkoholikami, albo ćpają na całego. Mówię to jako osoba która sama z chęcią by zarzuciła calaka. Lepiej uczyć się na błędach innych.
  • Odpowiedz