Wpis z mikrobloga

Pytanie do maniakow robienia SBC ligowych:

Mam obecnie zrobione najbardziej oplacalne z poszczegolnych lig 8/20 Serie A, 4/18 Bundeslige, 4/18 Liga NOS, 5/20 La Lige. Czy to gra warta zachodu probowac skonczyc ktoras z tych lig dla niewymiennej karty + mozliwosci zrobienia na nowo tych najbardziej oplacalnych? Jesli tak to ktora?

Wydaje sie, ze Serie A wyszla by najtaniej i wtedy kolejne 8 oplacanych znowu do zrobienia, w la liga za to mozna dostac karte 90 rated w porownaniu do 87 w Serie A.

#fut
  • 13
@prodigi Skriniar po winter upgrade ma 88 :) la lige cisnij, huesce i valladolid zostaw sobie na koniec, pozostałe sbc zrobisz za grosze, w serie a poza parma, empoli i genoa nie ma nic drogiego, empoli wczoraj wieczorem zrobiłem za 22k monet, bundsliga jest bardzo tania poza nurnbergiem jeszcze droższe mogą wydawać sie dusseldorf i mainz, reszta jest tania jak barszcz :-) z ligi nosali pewnie masz zrobione porto, benfike, sporting i
@prodigi: jak @iti1986 pisał - robisz wszystkie poza Manchester City i Cardiff w Premier League, SD Huesca i Valladolid w La Liga, Empoli, Parma i Genoa w Serie A i Nurnberg w Bundeslidze. Następnie wbijasz do jakiejś obskurnej ligi jak np Turecka, Liga NOS, Argentyńska, Belgijska i napierdzielasz te tańsze lub te, w których masz większość grajków. Przy otwieraniu paczek, obserwujesz czy wpadają jacyś gracze z tych 'gorszych' klubów jak Huesca,
Ja w PL mam 18/20 Laliga 18/20 Bundesliga 15/18 i Seria A 18/20 oczywiście zostały te najdroższe... które polecacie dokończyć i robić od nowa ?
@Wosiuu to Ci podam przepis na City po taniości, ale trzeba mieć trzy lojalki:
gk bravo

po danilo
so humpreys rzadki brązowy
so garcia brązowy obrońca
lo mendy/delph

spd stones z lojalką (lub inny ŚRODKOWY obrońca, ale z lojalka)
sp mangala (lub inny zawodnik, ale z lojalką)
sp gundogan

ps bernardo
n jesus
ls mendy/delph z lojalka I ZMIANA POZYCJI NA CLS

to daje idealnie minimalne wymagania na City, koszt koło 25k,