Wpis z mikrobloga

Ten moment kiedy próbujesz wyglądać jak człowiek #!$%@? masę hajsu na kosmetyki pielęgnujące, robienie dziwnyc rzeczy "upiększających", ćwiczeń, diety i poświęcania życia i godzin na to aby stać się lepsza wersja siebie, kiedy to Twoja siostra ogranicza pielęgnacje do podstawowej higieny i odrobiny podkładu, a wyglada na 8/10, a Ty na 3/10...
#zalesie #gownowpis #damskiprzegryw #rozwojosobistyznormikami #rozowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: a ile masz lat, bo z wiekiem wiele się zmienia, zarówno wygląd jak i postrzeganie innych ludzi.

Ja Ci radzę żebyś nie nadużywała kosmetyków, ucz się być dobrym człowiekiem, szukaj szczęścia i życie się ułoży. A nie skupiaj się tak bardzo na wyglądzie bo to droga do nikąd.
  • Odpowiedz
@ksiaze_przegrywow: z wiekiem się zmienia, więcej zmarszczek i każdy się robi brzydki i pokorny. Tylko Ci którzy św młodzi i piękni korzystają z bycia ładnym i maja pewność siebie. Mi pozostało tylko zacząć się starzec i wyglądać jeszcze gorzej.
I tak, ja będę dobrym człowiekiem, ale zawsze będę tą brzydka jak noc. Można być ładnym i dobrym człowiekiem i wtedy to co? Już kompletnie nie jestem nikomu potrzebna
  • Odpowiedz