Wpis z mikrobloga

@stefan12323432123: Oglądałem go kiedy zaczynał całoroczne strimy, jeśli uważasz że ta nagonka medialna (pisali o nim praktycznie wszędzie) oraz akcje z prokuraturą, nie odcisnęły na nim piętna to musisz być wyjątkowo naiwny. On nawet w swoim rapowym kawałku nawijał że wpadł w depresję i schudł 20 kilo. Typ ma po prostu bardzo mocną psychikę i dystans do siebie, oraz wsparcie rodziny i najbliższych, to go uratowało i postawiło na nogi. Powiem
@stefan12323432123: Gural jak Gural, ale temat jest dużo głębszy, zauważyłem że na tym portalu popularność mają wpisy ludzi nie posiadających jakiejkolwiek wiedzy prawnej. Przykład? Rafonix idzie siedzieć bo nie zapiął pasów w samochodzie... Ludzie nie rozróżniają czym jest wykroczenie a czym przestępstwo, sądzą że jedno i drugie to to samo. Ferują wyroki na wyrost, szokiem dla mnie jest że media w całej Polsce uległy tej wykopowej paranoi linczując tego Gurala, chociaż
@stefan12323432123: wykop próbował go zniszczyć ale gość okazał się być niewinny a dodatkowo ma mocną psychikę by dalej strimować i tyle. W moim wpisie chodziło mi jedynie o to że media internetowe pod wpływem wykopu określały go jako pedofila pomimo że nie zapadł prawomocny wyrok. Już sama łatka pedofila to straszna rzecz, a Gural zawdzięcza ją wykopowi.
@StraponPrawilnosci: Ja mam nieco inne zdanie,nie tyle wykop co Wardęga i Boxdel to rozdmuchali a co do Gurala to fakt bardzo słabe dowody na jakąś tam pedofilię i szkoda że nie zainteresowali się tymi walikonikami na ome?Pewnie nie było by takiego rozgłosu łapiąc i karając jakiś no name.Wyszła też hipokryzja Boxdela który udawał przyjaciela ale jak się zapaliło pod tyłkiem to zmienił front :)
@StraponPrawilnosci: Ale jakiego wykopu?Zauważ że na tych tagach jest tu garstka użytkowników która regularnie zamieszcza swoje #!$%@?,już ich znam na pamięć po nickach.Zaczęło się od filmu Wardęgi i wizycie na kanapie TVN-u sam Wykop jest umoczony w wiele kontrowersyjnych spraw i nik nie bierze tego portalu na poważnie.Spam u Gurala "Pedofil"To też były boty każde konto puste.
@stefan12323432123: @StraponPrawilnosci: I to jest prawda, ludzie łapią jakieś ujowe bajty i żyją sensacją nie wiedząc jak jest na prawdę, gość nie miał wyroku ani nic takiego w sumie, a niektórzy jak widziałem na ome pier***ą głupoty ile czasu siedział w pudle itd. no ludzie urwa ręce opadają, zero wiedzy tylko szczątkowe coś wyjęte z mediów. Do całej afery przyczynił się boxcwel i ten wardęga z warkoczem na ryju, do