Wpis z mikrobloga

Jako poprzedni użytkownik BlackBerry q20 Classic, a teraz Keyone Black Edition dual sim, stwierdzam, że q20 jest majstersztykiem w kwestii ergonomii telefonu. 3,5" w q20 mi całkowicie wystarczało, klawiatura super, wyświetlacz również, głośnik zewnętrzny to istne 6/6, obsługa bez problemu jedną ręką Gdyby BlackBerry zrobiło następce q20 z wnętrznościami od Keyone black edition + dual sim, pozostając przy 3,5" wyświetlaczu i ogólnej ergonomii z q20,tylko dodali by najnowszego androida, to mają HIT sprzedażowy i absolutny BEST SELLER,(po prostu nie wszyscy potrzebują milion calowego wyświetlacza, a 3,5" jest idealnym kompromisem)

#blackberry #bb #smartfon #telefony
  • 5
@Merkowsky: Hejka, Mireczku, straszny odkop, ale - czy używałeś Passporta? Chcę się na q20/passporta przesiąść na jakieś pół roku, bo jest 00:22, a ja książki z boku odłożone i mirko XD
@Anekito q20 nie polecam jeżeli używasz dużo aplikacji androida, do samego dzwonienia jest ok, teraz kupowałbym Key2, a jeśli chodzi o Passport to nic nie powiem, bo nie używałem, aktualnie mam keyone Black Edition
@Merkowsky: Jeśli już z Andka to podstawowe - Keep/Calendar/Gmail/Mapy/Dysk i tam ewentualnie jakieś ING, FB, Messenger, Fuelio.
Na Q20 da się czytać książki? Zależy mi w zasadzie jedynie na samym dzwonieniu i sprawdzeniu czegoś jeśli jest potrzeba.