Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień majówki i kolejny dzień #!$%@? browarów w samotności oglądając jakieś stare albumy. Przeglądam fotografie z mojego dzieciństwa i widzę na nich zupełnie inny, wspaniały świat. Staram sobie przypomnieć chociaż jakieś pojedyncze chwile i sytuacje z tamtych lat gdy byłem małym gówniarzem który nie posiadał żadnych trosk.
Niestety tamte czasy minęły bezpowrotnie. Odeszło na tamten świat kilka szalenie ważnych dla mnie osób o których teraz już mogę tylko wspominać.
Te wspaniałe dni radości i szczęścia minęły bezpowrotnie. Nie wiedziałem, że po raz ostatni biorę jakąś zabawkę do ręki ostatni raz, albo, że spędzam ostatnie wakacje u babci.

Krocząc przez życie opuściłem w pewnym momencie prostą i szeroką ścieżkę zwaną dzieciństwem a wkroczyłem na cieńki lód modernistycznego życia na którym jest masa pęknięć i wszystko może w jednej chwili #!$%@?ąć.

#!$%@?, kiedyś to było
#przegryw #feels
  • 3
  • Odpowiedz
@uncomfortably_numb: no nie zapomnę tych beztroskich chwil jak wszyscy na obozie sportowym mnie #!$%@? albo w szkole mna gardzili... Teraz się mnie boją ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ja chętnie bym się im odwieczyl. Tylko nadal jestem mentalnie #!$%@?ą :(
  • Odpowiedz