Wpis z mikrobloga

@lukasdro: właśnie zastanawiam się, czy jest tam łatwy dostęp do pralni, bo planuję zabrać jak najmniej ubrań i prać, ale nie chce ręcznie :D
@koin: Jest, bez problemu. Tylko nastaw się, że to już nie są czasy kiedy liczyli za kilogramy, teraz raczej za sztuki bo turyści narzekali, że było tanio ;) Mogą też bez ostrzeżenia zmieszać białe z kolorowymi, ale ogólnie szybko piorą
@koin: różnie. Trudno przewidzieć pogodę tak jak obecnie w Polsce. Zależy tez od regionu Tajlandii. Ostatnio deszcz sobie krążył po okolicy w tych miesiącach i przez pół godziny średnio dwa razy dziennie gdzieś było mokro. Ale pora deszczowa to nie ulewa non stop.
@lukasdro: dzięki bardzo! Właśnie o to mi chodziło, czy nie leje non stop xd półgodzinny deszcz dwa razy dziennie totalnie mi nie przeszkadza, wręcz przy tym upale to zapewne orzeźwienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koin: ja bylem 2 tygodnie. Mialem plecak deuter futura pro 40l ale bralem tez maske do nurkowania i kamerke i zajelo to wiekszosc plecaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak bedziesz duzo sie przemieszczal to wygodniej 36l brac. Generalnie to bierz jak najmniej rzeczy. Pralnie tam sa na kazdej ulicy.
@kubus86: ja jeszcze dodam od siebie: starczą Ci może ze 4 NAJWYGODNIEJSZE koszulki, w Tajlandii przy tych temperaturach praktycznie chodzę tylko w kilku tshirtach które są najwygodniejsze i na których najmniej widać pot ;) tak jak @kubus86 napisał, pralnie są na kazym rogu, pralki także (koszt to ok 20 - 30 batów, wrzucasz pieniążek i ciuszki z proszkiem i za godzine przychodzisz po nie). Ubrania są bardzo tanie a nawet jak