Wpis z mikrobloga

@RandomowyMirek: możesz śmiało brać - ja woziłem na nim nawet 3 rowery i dawał radę. I myślę, że pół Europy też byś przejechał ;) Chociaż przy pierwszej jeździe z tym bagażnikiem cały czas we wsteczne lusterko patrzyłem.

Szkoda tylko, że nie ma dostępu do bagażnika jak się go założy. Mam również od nich listwę ze światłami i rejestracją.
a nie mozesz po prostu na nich tam pojechać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LirKoAlbi:
Od domu do wjazdu na super ścieżkę rowerową mam dokładnie 8km. Czyli 16km w obie strony.

Trasa biegnie m. in. przez drogę krajową, gdzie (z oczywistych powodów) nie wjadę z pięciolatkiem.

Do tego te 16km to jest więcej, niż maksymalny dystans, jaki jest w stanie przejechać mój syn.
@radoslaw-szalkowski:
Bagażnik kupiony, pierwszy przejazd za mną.

Otwór pośrodku musiałem rozwiercać, bo nie zgrywały się ze sobą i śruba nie przechodziła.
Montaż wymaga BARDZO dużo siły, żeby wcisnąć poprzeczkę (którą według instrukcji powinno się wcisnąć ręką) musiałem użyć zaimprowizowanej dźwigni z klucza do kół. Za to, jak już się zamontuje, to siedzi jak skała.

Konstrukcja i wykonanie nieco siermiężne, ale na 100% solidne. Rowery się bardzo ładnie trzymają poprzeczek, i nawet