Wpis z mikrobloga

Mnie tylko ciekawi, że w takiej Warszawsce można żyć jak król.
Jak dobrze zrozumiałem to Obszczaniec Paweł jest barmanem. Za wykonywanie "takiego śmiesznego" zawodu koleś mieszka w luksusowym apartamencie do tego cały wytatuowany + operacje plastyczne. No ja w takiej warszawce w korpo z moją znajomością IT i excela to bym zarabiał z 20 koła robiąc makra w exelku.

Nie mam nic do zawodu barmana po prostu piecze mnie dupa, że gdzieś inndziej ludzie żyją jak królowie wykonując proste prace gdzie ja siedziałem przy książkach itp. kursy, praktyki i 5 na rękę a cała firma szefa na mojej głowie. Jak jakaś maszyna nie działa - firma ponosi straty - moja wina.
#bigbrother
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: > Warszawsce można żyć jak król.
Jak dobrze zrozumiałem to Obszczaniec Paweł jest barmanem. Za wykonywanie "takiego" śmiesznego zawodu koleś mieszka w luksusowym apartamencie do tego cały wytatuowany + operacje plastyczne.

Co Ty opowiadosz xD Grigor prowadzil klub i to w Bialymstoku
  • Odpowiedz
@samuraj24: Dużo osób to mitomani. Dostanie taki barman raz czy dwa większy napiwek i będzie gadał, że jego dniówka to 500zł. A taka prawda, że czasem mają dni, gdzie z napiwków mają 20zł na dzień.
  • Odpowiedz
@SSDH: a to przepraszam, widocznie źle zrozumiałem to co gadali - tak to jest jak się jest debilem i ogląda się strima jednocześnie ucząc się programowania
@Hejtel: mówił o operacjach na swoim kanale na youtube "pa na to"
  • Odpowiedz
@kasanostra: Kojarzę nawet coś, że w pierwszym dniu Paweł powiedział, że wstaje o 6 rano to wege zapytała czy znalazł jakąś nową pracę wygląda mi na to że nie jest zbyt zapracowany
  • Odpowiedz