Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: Roznica jest taka ze gotowka zaplacisz za n-------i, b--ń, ukryjesz dochody przed skarbowka albo wyludzisz nienalezne swiadczenia nie wykazujac dochodow i wiele wiele innych zlych rzeczy
  • Odpowiedz
@KrasiwyMalcik: @medykydem: co do Szwecji czy Norwegii - to czy to prawda, że ichniejsze "dowody osobiste" są jakoś skorelowane z kartami i po zakupieniu zbyt dużej ilości alko na tydzień można się spodziewać wizyty jakichś urzędasów socjalnych? słyszałem taką historię od znajomka, który jeździ tam na roboty, ale niezbyt chce mi się w to wierzyć
  • Odpowiedz
państwo będzie miało taką władze, że od tego roweru z piwnicy będzie chciało jakiś % który będzie się nazywał podatkiem


@ravau: No i moze to w koncu doprowadzi do wolnosciowego zwrotu (przynajmniej gospodarczo) w spoleczesntwie.
  • Odpowiedz
@takitutej: nigdy o takim czym nie slyszałem, ale kontrolowane jest Twoje konto bankowe i może dojść do sytuacji w której musisz się wytlumaczyć skąd masz jakieś pieniądze, które chcesz wpłacić bądź dlaczego masz trzy samochody itp.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@medykydem: nawet nie chce mi się wołać po nickach typów co piszą że usunięcie gotówki to nie problem bo jest blik i karty.

WY K---A DEBILE J----E
Co w sytuacji gdy nie spodobasz się władzy, i po prostu jednym klikiem zablokują Ci dostęp do środków do życia?
W każdej sytuacji do przepływu pieniędzy może dobrać się państwo.
Wyobraźcie sobie Polskę przyszłości z takimi socjalistami jak PiS i PO i kolejnym programem
  • Odpowiedz
@medykydem: pieniądze nie są jedynym środkiem płatniczym. Dla tych ogarniętych są krypto, niektóre trzymają stały poziom na rynku. Dla tych mniej jest złoto, srebro, etc.
  • Odpowiedz
@medykydem: Nie chce mi się wołać baranów i mentalnych niewolników, którzy popierają tę inicjatywę, ale tu napiszę podobnie jak @QBA__ : jesteście idiotami, chcącymi pozwolić rządowi i bankom na wgląd w KAŻDĄ transakcję i kontrolę waszych rodzin i siebie. Gdy tym na górze nie spodoba się cokolwiek to KLIK i odcinają pożytecznych idiotów od gotówki, ciężko zarobionej. Kupisz sobie o jedną butelkę wina za dużo? Jesteś alkusem i będziesz
  • Odpowiedz