Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, za niecałe 3 miesiące kończę 21 lat. Do tej pory trzy razy zauroczyłem się w kobiecie, ale tylko dwa razy miałem w miarę relację. Ostatecznie za każdym razem się nie udało. Ostatni raz już sobie odpuściłem bo nie podobało mi się jak mnie dziewczyna traktowała, na siłę grała chętną i niedostępną, co mnie w zasadzie całkowicie zniechęciło do niej. Pragnę chociaż raz się zauroczyć z odwzajemnieniem, ale tak długo już czekam. Tyle osób odnalazło swoje połówki albo przynajmniej mają jakieś dobre wspomnienia. Ja na razie mogę tylko czekać, ale to trwa tak długo. Czy miłość istnieje?

#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 18
@Muodyhuopiec1919: Dokładnie, dlatego śmiać mi się chce z gadania, że trzeba sobie szukać dziewczyny, jak masz te 20-25 lat. Młode laski nie szukają stabilizacji i nie da się z nimi niczego budować, bo dopiero w wieku 30 lat dochodzą do wniosku, że potrzebują betastabilizatora i czegoś poważniejszego. Taki jako facet masz wybór. Albo będziesz z laską, która być może ot tak znajdzie sobie bolca na boku, bo jeszcze chce się bawić,
@cyrk_noca: Fajne te twoje argumenty, takie nie za rzeczowe. Pomijając już całą tę akcję z dupodajkami bez tabu (no ale zaraz powiesz, że to jakieś inne kobiety czy coś), to niektórzy nie myślą tylko #!$%@? i widzą jak to wygląda. Gdybym nie wiedział jak wygląda życie, to podchodziłbym do was bezkrytycznie jak reszta spermiarzy.

Także to co ty sobie myślisz i to, że dupsko cię zapiekło, bo - jak typowa kobieta
@bezbekpol: generalizowanie świadczy jednak o jakimś umysłowym ograniczeniu - które ty powyżej prezentujesz. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest żenujące i świadczące o pewnym rodzaju niedojrzałości. Tak ty wspominasz o akcji z fejsbuka, tak ja mogę na podstawie wpisów na mirko stwierdzić, że dla faceta kobieta jest jedynie obiektem seksualnym i niczym więcej.

Mogę być dla ciebie typową kobietą, mam też dziwne przeczucie, że do każdej przyjmujesz podobne podejście i z
@cyrk_noca:

generalizowanie świadczy jednak o jakimś umysłowym ograniczeniu - które ty powyżej prezentujesz. Wrzucanie wszystkich do jednego worka


Czyżby?

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich kobiet


Wyraźnie zaznaczyłem, że nie dotyczy to wszystkich kobiet. To kto tutaj prezentuje umysłowe ograniczenie i generalizowanie?

Poza tym, jeżeli ty powiesz, że

ja mogę na podstawie wpisów na mirko stwierdzić, że dla faceta kobieta jest jedynie obiektem seksualnym i niczym więcej.


to wiesz ile mnie to
OP: @Muodyhuopiec1919

ma czekać do trzydziestki kiedy to kobiety szukają takich jak on w celu stabilizacji?

A teraz ma grzecznie czekać bo jest dla tych crazy dziewczynek nudny?

Eeeej to nie tak xD, ostatnia laska w której byłem zauroczony serio była jebnięta, potrafiła w jednym momencie kiedy chciałem mieć z nią więcej kontaktu przestać się odzywać na pare dni, potem ona sama zaczynała pisać jak gdyby nigdy nic i tak w