Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobiłem piwo na wesele. Chcemy zrobić ładne etykiety na butelki. Na tej stronie są fajne projety, ale gdzie polecacie je wydrukować?

Normlanie bym się w to nie bawił, ale na taką okazję chciałbym żeby wyglądało to porządnie. W tym przypadku nie jestem pewien czy przyklejanie na mleko się sprawdzi. Którą drukarnie polecacie?

Czy kupić etykiety samoprzylepne czy może zrobić wydruk na jakimś lepszym papierze i samemu przykleić?Ktoś z Was się tym zajmował?

#browarnictwo #grafika #piwo
Pobierz Beckham - Mirki, zrobiłem piwo na wesele. Chcemy zrobić ładne etykiety na butelki. Na...
źródło: comment_kHLuxAXos0Egu3SAnxDqA37TWwr9ePFa.jpg
  • 10
@macjan_666 ;)

@Beckham robiłem i robię - i od sztuki i na tysiące. Aktualnie mam nawet 5-7 do zrobienia na stanie ;) Ja bym to drukował cyfrowo na kredzie samoprzylepnej i naklejał bezpośrednio, jednak ciężko to schodzi później jeśli chcesz szkło odzyskać.

Można to także na folii mono wydrukować, takiej samoprzylepnej jako naklejki - na pewno będzie to wyglądać fajnie i unikniesz falowania papieru od chłodzenia i zmian temperatury. Mniej więcej pintowy
@Beckham aaa i wazna rzecz projekty z canvy to tak średnio się nadaja, bo wypadałoby je przygotować od nowa w wektorach, ze spadami i liniami cięcia do druku. W przestrzeni CMYK z cała otoczka jaką trzeba tam jeszcze zachować.
@Kaciorr na mojej cyfrze mają wybór: arkusze samoprzylepne SRA3 kreda błysk lub kreda mat w gramaturze 130 g lub 200 g. Razem z cięciem wychodzi 2.50-2.70 PLN brutto za arkusz papieru.

@Smjiq6968 0.5 oczywiście mi chodziło, wiedziałem że ktos się #!$%@? ;)
@sorasill: Dzięki. A jak to wygląda cenowo? Tzn. kredowy samoprzylepny i folia? Co wygląda lepiej jakościowo? Co do wielkosci to będzie to prostokątna etykieta standardowej wielkości. Interesuje mnie wydruk etykiet na dwa rodzaje piwa, 2x40 sztuk
@Beckham do czterech, pięciu, szesciu dych za wydruk się powinieneś zmieścic myślę przy takiej ilości. Ciężko to liczyć bez sensownych wymiarów.

Myślę że folia w twoim przypadku będzie lepszym rozwiązaniem jeśli to ma być narażone na zmiany temp. I bardziej bezpieczne.