Wpis z mikrobloga

Nie chcemy nic obiecywać. Wiemy, że długi weekend to świetna pora na korzystanie z roweru publicznego. Natomiast proszę pamiętać, że my chcemy oddać naprawdę dobre rowery. Testy pierwszego etapu trwały kilka tygodni - wyjaśniała Paulina Cyniak. - Oprócz tego, że wykonawca potrzebuje czasu na złożenie tych rowerów, my też potrzebujemy trochę czasu na ich przetestowanie. Jesteśmy po rozmowie w tej sprawie z wykonawcą. Kolejne rowery pojawiać się będą etapami. Myślę, że już przed majowym weekendem. Chcielibyśmy - ale proszę nie traktować tego jako obietnicy. https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdzie-jest-Mevo-Najnowsze-informacje-n133327.html

xD Nie ma nawet tych co miały być 26 marca...

Dostępne jest 677 (55.31%) z deklarowanych 1224 rowerów


Gdzie Jest Mevo #gdziejestmevo
L.....m - >Nie chcemy nic obiecywać. Wiemy, że długi weekend to świetna pora na korzy...

źródło: comment_rEsDZKzz9bnIAIOgTqOnTBmhKU7rpEsl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Line-Storm: czekałem na te Mevo, bo fajnie by było do pracy sobie nimi jeździć, ale kurde ani przy mojej chacie, ani przy mojej pracy nie ma ani jednego. Czasem się pojawia pojedynczy jakiś, ale no loteria
  • Odpowiedz
@antyszyba: Kumpel 4 z 5 dni śmiga z Wrzeszcza pod OBC. Mega zadowolony. No ale do póki nie będzie więcej rowerów to lipa.

Ja raczej rekreacyjnie śmigam. Ew. podjechać do sklepu/na rynek jak po drodze się trafi.
  • Odpowiedz
@Line-Storm: Ja się też trochę cykam tych informacji, że Mevo ma jakieś błędy i nalicza mega wysokie kary potem. Jakaś typiara pisała na Trójmiastopl, że nie wykryło jej blokady po zakończeniu i naliczyło 250 zł. No nie chciałbym tyle płacić za błąd w systemie.
  • Odpowiedz