Wpis z mikrobloga

studio meczowe w Anglii:
- legendy piłki nożnej, jakiś Carragher, Neville, uznani gracze o światowej renomie
studio meczowe w USA:
- znany sędzia piłkarski Howard Webb, legenda NBA Steve Nash
studio meczowe w Polsce:
- trener skazany za korupcję,
- komentator pokazujący #!$%@? na instagramie,
- przemytnik fajek potrącający babę na pasach,
- piłkarz wywalany z klubów za pijaństwo i bijący swoją konkubinę,
- stary rockman który bywa trzeźwy

co jest lepsze? no nie muszę chyba sugerować
#mecz
  • 30
@duch_biszkopta: Dariusz Dziekanowski

@Colin90: Ćwiąkała czy młodzież z Eleven to zespół który sprawia lepsze wrażenie niż goście, którzy może i gdzieś grali i coś widzieli, ale po prostu nie mają nic ciekawego do powiedzenia; goście, którzy są znani z czegoś zupełnie innego i siedzą w studiu nie wiadomo po co oraz goście, którzy w przeszłości się po prostu skompromitowali

mam świadomość że nie mamy raczej szans na gwiazdy futbolu w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panbartosz: nawet jakby zaprosili to masz barierę językowa. Gość z zagranicy siedziałby jak debil i słuchał w słuchawce w uchu jak hajto #!$%@? głupoty i co jakiś czas borek by spytał jak to było w jego czasach o tyle
@panbartosz: Polscy piłkarze na emeryturze to jedno wielkie XD Hajto pieprzący banialuki, Żurawski i jego kandydowanie do europarlamentu, Żewłakow nie mający nic do powiedzenia, Kosecki, Iwan, Kowalczyk xD Matusiak twierdzący że nie słuchał odpraw bo i tak by nie pamiętał na boisku o co chodziło xDD a potem się dziwimy ze piłka wyglada jak wygląda, kiedy na zachodzie taki Van der Saar, Nedved czy Maldini są działaczami w klubach.
Pełna zgoda z autorem. Dodalbym ta śmieszna kuchnie ligi mistrzów. Mogli dać Magdę Gessler heheheheh pisałem o tej kuchni z szefem działu sport czyli z tą całą Szostak ona stwierdziła że to urozmaicenie dla widza. Ja stwierdziłem że to nie potrzebne badziewie i goście co się na piłce nie znają. To mi napisała że więcej luzu hahaha porazka. C+ było lepsze gdy miało LM