Wpis z mikrobloga

@adi2131: bardzo się to dla mnie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) kucostwo smamo promowało te pisowskie gównoportaliki to niech teraz mają. Mam nadzieję, że to dopiero początek ofensywy i w ruch pójdą uśpione konta na wykopie i boty na Twitterze
  • Odpowiedz
@Lipathor: @yuim:
Do dzisiaj kopią PiSowskie gadzionówki począwszy od niezależnej (od rozumu) do "wDupie" kończąc. Bo przecież nieważne, że gówno prawda lub manipulacja, ważne, że walą w "złodzieji z PEŁO i tego pedała Biedronia",
  • Odpowiedz
ALe to jest piękne. W stosunku do PO/PSL leciały bardzo podobne zarzuty i wtedy się nasze konserwy cieszyły i popierały.

Problem w tym, że oni nawet się nie zorientują, żę to ten sam typ proapgandy.
  • Odpowiedz
a tak Korwiniści przyklaskiwali jak Pisowska propaganda szła na PO/PSL to teraz niech sami skosztują tego owocu xDDDD


@Lipathor: PO/PSL podobnie jak PiS betonuje polską scenę polityczną, jak się sami "pozabijają" to lepiej dla całego kraju( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Do dzisiaj kopią PiSowskie gadzionówki począwszy od niezależnej (od rozumu) do "wDupie" kończąc.


@chanelzeg: jakiś czas temu w wykopalisku wpadło mi w oko dziwne znalezisko, wchodzę w źródło, treść mocno upolityczniona (a miało być niby tylko o ekonomii), portal niby sprawia wrażenie hobbystycznego projektu ekonomisty, wchodzę w zakładkę "o nas", a tam jako partnerzy niemalże wszystkie gadzinówki, osobę odpowiedzialna za stronę google zweryfikowały jako redaktora wpolityce ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
PO/PSL podobnie jak PiS betonuje polską scenę polityczną, jak się sami "pozabijają" to lepiej dla całego kraju


@Kaczypawlak: lepiej, nielepiej, tak prymitywna propaganda szkodzi wszystkim. Choć jestem przeciwnikiem Konfederacji, to nie popieram takiej propagandy przeciw nim w publicznych mediach.
  • Odpowiedz