Wpis z mikrobloga

Marcin 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 506 z dnia 2019-04-30 13:55:04

Imię: Marcin
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Jestem na ostatnim semestrze w Szkole Głównej Gwiezdnych Wojen (SGGW), obecnie bez pracy ale szukam jako klikacz w klawiaturę (programista).

Wygląd
176 cm, lekka nadwaga (jeszcze się nie toczę), styl raczej luźno-miejski - jeans czy inny sztruks na nogach a góra tshirt i bluza z kapturem.

Zainteresowania
Lubię grać w komputer bardzo, muzyka - słucham praktycznie wszystkiego, gram na gitarze i ukulele, czasami nawet książkę przeczytam ale raczej psychologiczne jak 'Człowiek w poszukiwaniu sensu', gry planszowe, a najbardziej to lubię siedzieć w domu.

Czego oczekuję?
Chyba najbardziej zależy mi na związku z osobą która jest trochę "staroświecka" jeśli chodzi o podejście do związku - wiadomo patriarchat musi trwać.
Fajnie jakby zainteresowania drugiej osoby wychodziło poza - 'kosmetyki, seriale, melanż'.
Ogólnie uwielbiam urodę latynoską ale nie łudzę się, że o takiej urodzie dziewczyna by mnie chciała xC

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Cały dzień w domu oglądaj seriale/grają w gry a pod wieczór jakiś spacer po mieście/wsi ew. pójście na kosza czy ping ponga :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Chcę ślubów, chcę kiedyś dzieci.
U----i używam - a-----l czasami, papierosa tylko jak jest większa impreza i ktoś poczęstuje, obecnie vapuje ale pewnie szybko przejdzie.

Lubie mięso.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Marcin 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 506 z dnia 2019-04-30 13:55:04

Im...

źródło: comment_ck27CTMcyrvVgKIjqQIBp3bmxDj9j2fA.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach