Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #prostytucja

Pierwszy raz z kobieta za pieniadze.

Witam,

siedze na forum z dwa lata .. tak wiem w uj dlugo.


Jaki postep? w moim zyciu?

Hmm jestem o 20% pewniejszy.. dokonalem kilku cos okolo 10 podejsc

directowych.. 9 zlewek.. no i z jedna sie umowilem 25 lat miala a ja tylko 20.

Rozmowa byla super jakbysmy sie znali od dziecka. Ale chcialem sie

umowic drugi raz i mi powiedziala ze jestem za mlody a to wszystko dazy do jednego.. coz fail .

Minelo od tego czasu juz rok.. traflema studia myslalem ze cos sie zmieni ze nowe osoby itp. ale gowno na moim kierunku same chlopy.

Ciagle mysle ze skorzystania z prywatnych ogloszen typu roksa.


Dzisiaj chcialem to juz skonczyc.

Zadzwonile. do jednej.. okazalo sie mam zadzwonic za 10 min , a jak zadzwonilem to pani powiedziala mi zebym poczekal bo kolezanka odprowadza klienta. Jak to uslyszalem to podziekowalem.

Dzwonie do drugiej i mowie ze jeszcze nigdy nie kochalem sie z kobieta... a ta odrazu nie niebawie sie w to i jeb.la sluchawka..

No to mowie sam do siebie.. ku.rwa co jest ze mna nie tak ze nawet dziffka mnie olala..

Juz nie dzwonilem do nastepnej.. odechcialo mi sie.

Jestem na skraju zalamania bo brak mi towarzystwa .. kobiecego w szczegolnosci..

Robilem..staralem sie zagadywac.. ale no #!$%@? zagadywac do kazdej na sile.? to cale miasto bedzie Cie znalo i wytykalo i jak nawet poznasz jakas to jak sie dowie ze do kazdej podbijalem to spalona pozycja..

Staralem sie probowalem, lecz ciagle upadale i podnosilem sie.. teraz nie mam juz sil aby sie pozbierac.. nie mam weny co dalej..

Jedynie zdac studia.. dostac dobra prace .. i cieszyc sie z zarobionych jak i wydanych pieniedzy na przyjemnosci i frajdy.


http://www.podrywaj.org/forum/pierwszy_raz_z_kobieta_za_pieniadze
  • Odpowiedz