Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #antykoncepcja #prezerwatywy

Prezerwatywa a doznania

Cześć!

Przyjaciółka mojej dziewczyny uprawia seks bez żadnych zabezpieczeń, jedynie metoda naturalna (wiem są bardzo głupi już próbowaliśmy ją namówić, żeby zaczęli czegoś używać, ale tu nie o nich chodzi). Przez to opowiada mojej dziewczynie jak to jest super bez i jak raz się spróbuje to już nic się nie równa. Na szczęście moja kobieta, tak samo jak ja, nie odważy się.

Jeszcze nie uprawialiśmy seksu, ale przy najbliższej okazji na pewno do tego dojdzie. Seks to jedyna dziedzina w podrywaniu, w której nie czuję się pewny. Mam już parę razy za sobą, ale chciałbym dać takie doznania swojej kobiecie, żeby zapamiętała do końca życia i miała się czym pochwalić wśród koleżanek, a jak wiadomo z prezerwatywą te odczucia są mniejsze. Niestety nie potrafię kontrolować wytrysku w pełni, dlatego żeby zostać dłużej w grze stosuję Durex Extra Safe, które są grube "jak rękawica kucharska", ale za to ograniczają moje doznania i mogę dłużej grać. Czy dziewczyna przez to też będzie miała mniejsze doznania? Myśleliśmy nad tabletkami antykoncepcyjnymi, ale to jeszcze za wcześnie. Jeśli użyłbym supercienkich prezerwatyw to mógłbym dojść za wcześnie i kicha.

Jak sądzicie: Czy z grubą prezerwatywą też można zadowolić kobietę? Może zależy to bardziej od "techniki"? Jakieś porady?

PS. Dodam, że na szczęście będzie to pierwszy raz mojej dziewczyny, dlatego nie będzie miała odnośnika do poprzedniego razu. Co do pierwszego razu to wiem jak się zachować i raczej nie liczę, żeby przy pierwszym razie dostała orgazmu, ale wiadomo jeśli pierwszy raz będzie niezapomniany - to później sama będzie prosić o następne.


http://www.podrywaj.org/forum/prezerwatywa_doznania
  • Odpowiedz