Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Wyrwać 16-tke, tylko jak.

Witam, mam 16 lat i pojawiło się wiele kontrowersji w moim toku myślenia na temat uwodzenia. Mianowicie rok temu napotkałem się na stronę o uwodzeniu, lecz był to kurs 3-4 dniowy w Krakowie, więc mowy nie było ( dochodził też wiek ).

Pomyślałem, że może będą do tego jakieś książki czy coś ? Nie myliłem się. Ostatecznie wybrałem "Kod Atrakcyjności" - Mancera, po wchłonięciu wiedzy, która zrobiła na mnie zaje*iste wrażenie, wszytsko się pokrywało, wszystko co robiłem z "dziewczynami" ( starałem się starszymi ) kończyło się klęskami, byłem jak Romeo z Szekspira...

W późniejszym czasie miałem zbyt wiele pytań, których w ów książce nie było. Znalazłem to forum i tak oto od 5 miechów przeglądam, zapoznałem się z podstawami uwodzenia, czytam wpisy, blogi forum, szukałem odpowiedzi na moje pytanie, lecz nie znalazłem, więc tworze oto ten nowy wątek.


W szkole mam taką dziewczyną, która tak mnie pociąga, że czasami mam problemy z cyklopem.

Ładna, inteligenta, śmieje się z wielu powodów??, ciało greckiej bogini, spoko. Często widzę jak się na mnie spogląda, sęk w tym, że postanowiłem poprawić swoje "jakże" śmieszne życie, zacząłem się uczyć zbliżam się do postury Szwedzkiego Boga i zwiększam zasób słów. Przez co teraz jestem osobą o majętnym humorze Smile

To co miałem przyjemność widzieć ostatnio przerosło moje najśmielsze oczekiwania...

Korzystam z technik uwodzicielskich, jestem sobą, dosłownie Wink

Lecz ją na razie zbywam, ponieważ ilekroć czytałem wątki o tym, że to nie działa na takie 16, tylekroć chciałem dać sobie spokój. Zbywanie, nie tak dosłownie po prostu nie za bardzo gadam, jak już to b.sarkastycznie. Kuzyn z mojego wieku, zaliczył już 2 i to nie głupie, nie brzydkie!! ( parę razy ).

Także czytałem tu nieco blogów, użytkowników, którzy opowiadali swoje historie uwodzenia, wiele razy się spotkałem z tym, że pierwszy raz zaliczyli w wieku 15 lat, nie chodzi o jakąś ilość zaliczeń a o zaliczeniu, tej która się podoba.

Za 5-6 miesięcy jedziemy na 3 dni, wycieczka. Do tego czasu chciałbym się dowiedzieć jak tego dokonać by ją uwieść wprost do łoża.


ps. Dodam, że nie jestem jakimś dzieciakiem, chciałem przez to powiedzieć to, że wiele razy gdy przychodziły jakieś koleżanki, siostry ( 19-tki ) zawsze dziwiły się, że mam tyle lat mówiły, że wyglądam na 18-19. To zachęciło mnie do napisania ów tematu.

Prosiłbym o porady w tym kierunku jak wy tego dokonaliście, porady, porady. Wink

ps(2). Można powiedzieć, że jeszcze młody maciuś jestem na te sprawy, z tym się nie zgodzę, wielu z waz już to zrobiło.


http://www.podrywaj.org/forum/wyrwac_16_tke_tylko_jak
  • Odpowiedz