Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

czy juz czas?

no to od poczatku - jestem z nia okolo 3 tygodni, kiedys siedzialem z nia i jej kolezanka i zrobilem im zagadke i wygrana miala wygrac niespodzianke. wygrala moja dziewczyna (wtedy jeszcze nie moja) i spytala co wygrala odp w zartach ze sex, a potem ze papierosa, na co ona powiedziala ze to pierwsze woli. Dobra przychodzi chwila odebrania nagrody i sie speszzyla (jest dziewica). Dalej jedziemy, wczoraj sie z nia widzialem (przytulanie pocalunki itp) od paru dni caluje ja po biuscie i zdejmuje stanik. Zaczalem ja smyrac po myszce i spytalem czy smyra na co odpowiedziala ze tak Smile spytalem czy to lubi a ona odp ze nie powie Smile potem mi zadala pytanie bedac zawstydzona czy chcialbym to z nia zrobic odp ze tak, i spytalem jej o to samo odp ze mi nie powie Smile ja jej powiedzialem ze ma jeszcze nieodebrany zaklad na co odpowiedziala ze go kiedys wykorzysta Smile a wczesniej rozmawialismy tez na ten temat to powiedziala ze nigdy by nie powiedziala chlopakowi ze chce to zrobic.


http://www.podrywaj.org/forum/czy_juz_czas_0
  • Odpowiedz