Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Jak informujecie kobietę, że zaraz będzie finisz :) ?

Ostatnio miałem taką sytuację, że się zabawialiśmy po francusku i wpierw ja bardzo długo robiłem jej przyjemność a później ona przeszła do rzeczy. To co zrobiła to było mistrzostwo (do tej pory mam miękkie nogi jak to wspominam Smile ). Mały problemik pojawił - bo nie znamy swoich odruchów Wink. Ja kilka razy jej sygnalizowałem, że już jestem blisko, ale też się powstrzymywałem. Natomiast po pewnym czasie ona tak intensywnie zaczęła pracować, że koniec był chyba trochę niespodziewany w jej ustach. Widziałem nieco zmieszania na początku ale później ...ona połknęła. Trochę dla mnie było dziwne, że od razu zaczęła mnie całować jakby chciała zobaczyć czy mnie także to nie brzydzi.

1. Chciałem się Was zapytać jak sygnalizujecie, że "to" za chwilę może nastąpić, nie chcę jej zaskakiwać no i z chęcią ją przygotuję na wielki finisz, szczególnie jak ma go w swoich ustach.

2. Czy pytacie lub sugerujecie jak i gdzie będziecie kończyć ?


http://www.podrywaj.org/forum/jak_informujecie_kobiete_ze_zaraz_bedzi
  • Odpowiedz