Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Tylko sama...

Wiec tak jestem w zwiazku od dwoch miesiecy, od miesiaca regularny seks, praktycznie za kazdym razem, a spotykamy sie 3-4 dni w tyg. W lozku nie mamy zadnych oporow itp. Oczywiscie seks oralny tez, ale akurat w tej kwestii jest problem, bo o ile ja wiadomo droga do szczytowania prosta to ona... no wlasnie. Kombinuje ze wszystkim jezykiem #!$%@? jak kobra po jej guziczku, oczywiscie wczesniej dbajac o to, zeby komin byl "czerwony". Palcoweczka tez robiona ksiazkowo, wszystko na "smarowaniu" zelem, slina etc. Po pewnym czasie i tak lapie mnie za wlosy i blaga, zebym w nia wszedl. Kombinuje ruchami okreznymi, osemkami, delikatniej, mocniej i nic. Reakcja na kazdy bodziec ta sama, brak reakcji. Rozmawialem z nia na ten temat, a ona do mnie, ze mi nie powie jak to robi, bo nie potrafi tego opisac i dodala, ze na pewno mi sie to nie uda, bo zaden facet do tej pory jej do tego nie doprowadzil. Mowi, ze jest samowystarczalna.

Przez to ja mysle co robie nie tak, gdzie popelniam blad i nie moge znalezc rozwiazania....

Panowie jakies wskazowki? Rozmowa z nia nic nie osiagne, chcialem tez, zeby mnie sama naprowadzila swoja reka, ale nic z tego.


http://www.podrywaj.org/forum/tylko_sama
  • Odpowiedz