Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Problemy z przyjemnością z "loda"

Witam! Jestem z moją partnerką ok pół roku. Od jakiegoś czasu zdarzają nam się pieszczoty typu palcówka (językiem podobno sprawia jej mniej przyjemności ale też czasem się zdarzy) Oczywiście gra wstępna, no i zawsze po wszystkim ona mi hmmm w pewnien sposób się odwdzięcza. No i tu jest problem. Robi to dobrze bo samo w sobie jest bardzo miłe, ale nie powoduje u mnie takich jakichś stanów przyjemności tylko uczucie miłego dotyku zakończone wytryskiem. Jestem prawiczkiem czego już się pewnie domyśliliście... mam 18 lay (ona też), głupio mi jej powiedzieć że dla mnie to nic specjalnego. To jest pierwszy problem a drugi, czy mogę coś zrobić żeby to trwało dłużej bo z reguły jak już zacznie go robić to koło 1-2 minut... a to tak średnio się tym nacieszę, a jak nie mam stanu to może chociaż miłe uczucie dłużej. Problem leży w tym że mnie jakoś specjalnie nie rozkręcamy? Czy może ona albo ja coś źle robimy? A jeśli to normalne to jestem trochę rozczarowany...


http://www.podrywaj.org/forum/problemy_z_przyjemnoscia_z_loda
  • Odpowiedz