Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Jak z byłej zrobić kochankę?

Witajcie,

Mija juz prawie 2 miesiące od kiedy zerwałem z dziewczyną 3 letni związek. Jedynie 3 dni po rozstaniu napisała mi "tęsknię ;(" nie odpisałem na to i tak do tej chwili nic nie kontaktowaliśmy się ze sobą.

Ogólnie po rozstaniu czuję bardzo dużą ulgę jak by mi ciężar z ciała spadł. Co chwile słyszę od kogoś że jestem rozanielony albo ze się zmienilem i bardziej zadowolony jestem.

Postanowiłem sobie że dziewczynę na stałe będę uwodził dopiero w wieku ok 28 lat ( mam 22 ). - Szkoda młodości

Nasuwa mi się jedno pytanie jak zrobić z Ex kochankę? Sytuacja u mnie wygląda tak że mam do odebrania od niej parę zostawionych przeze mnie rzeczy: typu filmy, gry, kabel hdmi - takie pożyczone.

Jak to zrobić abym przy odbieraniu od niej moich rzeczy zapoczątkował bycie jej kochankiem? Będzie to po nowym roku jeszcze nie wiem kiedy w godzinach gdy u niej rodziców nie ma.

Czy lepiej się w to nie pchać? I sobie darować?


http://www.podrywaj.org/forum/jak_z_bylej_zrobic_kochanke
  • Odpowiedz