Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Niezadowolenie z sexu?

Witajcie, bardzo dawno mnie tu nie było (może dlatego, że nauczyłem się używać własnego mózgu?). Od jakiegoś tygodnia mam nową dziewczynę, z tym, że w zasadzie w związku jesteśmy od 2 miesięcy, ale dopiero w sylwestra powiedzieliśmy sobie, że chcemy być ze sobą na poważnie. Kilka dni później uprawialiśmy sex. Gra wstępna, dziewczyna była bardzo rozpalona, ja również. Moim błędem było to, że była troszkę spięta, coś musiałem zrobić źle, ale nie o to chodzi. Po kilku minutach sexu zauważyłem, że nie odczuwa takiej przyjemności jaką bym chciał. Nie mówię o orgazmie tylko, żeby po prostu ten sex sprawial jej wielką przyjemność, może to wina tego, że dziewczyna jest z mojego roku czyli ma dopiero 17 lat? Zmieniliśmy pare razy pozycję, ale nadal nie było to czego oczekiwałem. Wydaje mi się, że może moje ruchy były złe. Jak mam ruszać biodrami, jakie pozycje stosować, żeby jak najbardziej pieścić punk G?


Szukałem bloga o tym, ale nie mogłem znaleźć. Jeśli jest to prosiłbym o podesłanie linku Smile

Z góry dziękuję za pomoc
  • Odpowiedz