Wpis z mikrobloga

Jakim cudem w wieku niemal 21 lat jestem już strasznym frustratem seksualnym? Codziennie myślę o tym, jakie to musi być uczucie posiadania #rozowypasek, mieć to uczucie bliskości. Denerwuje mnie widok nirmików z różowymi, powoduje załamania psychiczne. Jak się tego pozbyć (wiem, że medytacja może pomóc)? Nie chodzi mi już nawet o sam #seks...
#przegryw #pytanie #kiciochpyta #psychologia
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Der_Deutscher_Kaiser: zabrzmi jak troll Ale usuń konto i przestań czytać wykop, zobaczysz że świat jest normalny Ty jesteś normalny. Jak nie będziesz tracił czasu tutaj wśród osób które tylko niby przegrały życie to w końcu trafisz w normalne kręgi
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: zwal sobie albo wyjdź z piwnicy, usuń konto. Wiosna, różowe biegają.

Kiedyś było prościej, za moich czasów widziałeś różowego co powodował uczucie że chcesz zaruchać, brałeś maczugę, #!$%@?łeś odpowiedni w głowę. Później na plecy i na chatę. Tak było, nie zmyślam.

Po za tym masz 21 lat
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: WTF stary

Ja nie chodzę na siłkę, jestem przy kości czy jak kto woli gruby.
Kobita ze mna nie dla parady jest bo nic nas nie łączy na siłę. Nie dość że mamy udany seks, to z innymi kobietami na luźno można gadać i gdyby nie różowa zapewne nie miałby problem z krzyża spuścić.

Mam wspólniczkę którą znam od 12 lat, przestaliśmy utrzymywac kontakt. W sierpniu przypadkiem po tylu latach się spotkaliśmy że...w października już była moją wspólniczką. Ma męża i dziecko, ja różowego i kochamy swoich partnerów a...gdyby nie zajęte nasze serca pewnie byśmy nie tylko
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: Ja też kolegów nie mam. Ot znajomi, zapytam czasem co tam. Kontakt mam z starszymi od siebie o wiele ale to kwestia bardziej biznesowe.

Lepiej dogaduje się z koleżankami.

Wczoraj spałem w biurze i w sumie słuchając muzyki jaka kumpela do mnie napisała, później ja napisałem do innej, ot zagadać. Świetnie się gada, czasem fajnie pogadać z innym różowym o problemach np. Każda patrzy z innej perspektywy
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: chadem? Coś Ci się pomyliło mirku. Chad to osoba która potrafi otworzyć gębę do koleżanki?

To się nazywa umiejętność nawiązania i utrzymania kontaktów. Na wielu stanowiskach to jest podstawa i nie każdy tam jest chadem.

Umiejętności takie zdobyłem prowadząc JDG i będąc w zarządzie spółki, to jest podstawa
  • Odpowiedz