Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

FANTAZJA

Mam szalenie pewna i otwarta kobiete, chce ze mna robic wszytsko, teraz wpadlismy na pomysl, ze robimy pokoj jak w burdelu. Ona chce zainstalowac rurke do tanczenia. Chce w odcieniu czerwonym zrobic pokoj i, zeby tam nie mogl nikt wchodzic kiedy zrobimy jakas mala impreze. Ma mnostwo pomyslow, chce sprobowac wszytskiego, od romantycznego wolnego seksu, przez striptiz po sado maso..

Szalona dziewczyna, chce dochodzic caly czas, chce sie kochac bardzo czesto.. Ogolnie gdy ja poznalem, to super fajna dziewczyna, z klasa, pewna siebie, ale to co ma w glowie wieczorem kiedy juz jestesmy w lozku to nie miesci mi sie w glowie.

Jakie ja mam miec fantazje? Ona chce bym mowil o tym, byl otwarty, chce poznac moje fantazje, ale ja ich nie mam takich jak ona, mowie jej to, ale ona chce spelniac je, mowi zebym sie zastanowil.. Co ja mam mowic jej mega szalonego, jakie wy macie fantazje? Miejsca, marzenia zwiazane z seksem.. Mial ktos taka kobiete kiedys ?


http://www.podrywaj.org/forum/fantazja
  • 1