Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Ruchać or not ruchać

Rozdziewiczyłem ją wczoraj.Sieka w #!$%@?, nie potrafiłem w nią wejść,nie wiedziałem o co chodzi.Brała mi go do japy,niby był mokry,ale i tak jedynie naparzałem o jej cipe jak jakimś kilofem.W końcu zacząłem myśleć,że nic z tego nie będzie, ona lekko przestraszona,a ja tym bardziej, bo mój #!$%@? też najwyraźniej uznał,że nic z tego nie bedzie i poszedl spac.Strasznie z tego powodu spanikowałem.Zacząłem pakować jej na chama #!$%@? do gardła,chciałem żeby stanął spowrotem.#!$%@?łem jej całego, i jeszcze nie chciałem wyciągnąć,chociaż się już krztusiła.Dużo to nie dawało,nie chciał mi stanąć na maxa, wywołało to we mnie dużo złych emocji

Jakoś się potem przedarłem,ceremonia odebrania dziewictwa zakończona.

Jednak dzisiaj to już #!$%@? była masakryczna katorga.Kiedy przyszło co do czego to nie chciał mi stanąć.Rozgrzałem ją maksymalnie,pouczyliśmy się francuskiego,wszystko naprawdę fajnie, ale kiedy leżałem sobie i odpakowywałem kondoma, to mój #!$%@? którego ona miała w zębach deliktanie opadł.Stres.O co cho ?Co jest ?Poporosiłem o intensywniejszą pracę, possała mi, stanął spowrotem tak jak trzeba.Założyłem gumę.Chce wjechać w jej cipkę,opadł całkowicie.Nie chciał mi stanąć i tego wieczoru już mi nie stanął

Nie ma większego wstydu,niz wzrok kobiety. kiedy musisz jej oświadczyć ze nic z seksu jednak dzisiaj nie będzie.Jej żal i pretensje, jej zawód w oczach,mój zawód.Naprawdę strasznie się z tym czuje.Szczególnie potem, kiedy dziewczyna rzucała niesamowicie kłujące uwagi na temat tego co nawojowałem.

W związku z tym mam teraz duży problem,dla mnie bardzo bolesny i deprymujący.Dziewczyna chce się ruchać znowu w czwartek.W piątek już jej nie będzie, a mówi ze bardzo chciałaby abyśmy to zrobili porządnie przed jej wyjazdem.Pewnie chcialaby powymieniać się przeżyciami ze swoją kuzynką.No i z rozmowy z nią wynikło, że uważa ona za obowiązek, aby ją porządnie wyruchać.W końcu wypisywałem jej tyle gorących sms'ków, opowiadających o tym jak będę ją grzmocił w cipkę...

Tymczasem ja wiem, że nie dam rady.A wiem, że jeżeli w ten czwartek nie przelece jej prawidłowo, to po jej powrocie ta znajomość zniknie.W dodatku ona opowie o moich poczynaniach seksualnych wobec niej swojej kuzynce,a znam tą kuzynkę i wiem, że zawsze byłbym już przy niej #!$%@? emocjonalnie.


Nie wiem co robić

Może jakieś tabletki na erekcje ?

Korzystaliście kiedyś z takiego środka ?

Jak tak, powiedzcie mi, jaki polecacie.Potrzebny mi nie za drogi, z ilością tabletek potrzebnych na jeden, porządny stosunek.Chcę tą dziewczynę tak #!$%@?ć,żeby, nie potrafila chodzic przez tydzień Laughing out loud


http://www.podrywaj.org/forum/ruchac_or_not_ruchac

xDD
  • 1
  • Odpowiedz