Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Mega LMR

Witam to chyba mój pierwszy wpis na portalu. Jak znajdę trochę czasu to napiszę coś więcej o sobie oraz opiszę kilka raportów na blogu:) Ale tutaj potrzebuje troszkę pomocy. Chodzę ze dziewczyną od ponad miesiąca (Ja 22 Ona 21) dziewica, chodź miała kilku chłopaków, podobno z jednym nawet była 8 miesięcy. (Ja piedole to co oni robili?). Gdy się z nią widuje 2 razy w tyg to zawszę bawimy się w łóżku wiapomo jak się zaczyna buzi, brzuszek szyja ucho... stanik piersi uda... zaraz poźniej jakiś peting, masaże, Handjob (uwielbia to) często się z nią drażnie ( wewnęrzne strony uda, "obudowa" Laughing out loud cipki) Aż sama mi nie weźmie swojej ręki abym sprawdził czy jest mokra... Później już wiadmo... Chyba nie dochodzi od samej palcówki? i tego co jej mówie jak na mnie działa i co mam ochotę z nią zrobić? NIE?Problem zaczyna się gdy jej ściągam spodnie, leginsy. Nawet nie pozwoli mi ich ściągnąć. Wiadomo że wtedy cieżko i ręka się szybciej męczy... Nie mogę jej do tego przekonać. CO zrobić? Ostatnio gby lize jej sutki i schodzę niżej (palec w niej) i chce jej zrobić minetkę.

złapał mnie za głowę i powiedziała to swoje

-Nie

-dlaczego nie chcesz żebym Ci sprawi trochę przyjemność?

-"BO nie"

albo "wystarczy", "już dość"

Nie wyjechałem jej jeszcze z uczuciami że ją kocham, uważam że to troche za wcześnie.... Nawet jeszcze tego nie czuje. Ale wiem że z nią będę. Ma niesamowitą osobowść i jest piękna;) Tylko jak jej ukraść rzeczywistość? Wiecie o czym mówie Kiedyś ja nie mogłem jej rozpiąć guzika przez dosłownie 30s przy shortach powiedziała że to znak żeby przestać. Chyba wystarczająco nakreśliłem temat. Poproszę o pomoc tylko nie o rady żeby wziąć ją siłą oral mi wystarczy (jej rodzice za ścianą śpią)


http://www.podrywaj.org/forum/mega_lmr
  • Odpowiedz