Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm

Sex po ślubie

Witam, spotykam się od miesiaca z dziewczyna, ostatnio u mnie spała , i w trakcie wieczoru poruszyła temat byłego, a wlasciwie to ja zapytalem dlaczego cześć grupy ze studiów, którą wczesniej bardzo lubila, teraz nie darzy sympatią i jest jej z tego powodu źle, okazalo sie wlasnie, ze to w dużej czesci przez bylego, ktory nalezal do tej grupy, koleś byl z nią w zwiazku 2 tyg przynajmniej tak mi powiedziała i poruszył kwestie seksu, na to mu odpowiedziala, ze seks dopiero po ślubie autentycznie, koles stwierdzil, ze nie wyobraza sobie bez tego zwiazku, i sie jakos posypalo miedzy nimi, powiedziała mi, "jak mogla byc tak glupia aby z nim byc i nie wie co w nim widziala" na to ja" ze jej przeszlosc mnie nie interesuje i teraz jest tu ze mna i ma przestac sie mazac", oczywiscie "seks po slubie" mnie zaskoczyl, tymbardziej, ze ją dotykam, podniecam, caluje co spotkanie krok do przodu i ona to odwzajemnia, w tę noc powiedziala mi " ze nigdy sie tak nie czula jak przy mnie" Wiec do czego zmierzam, jak mam sie teraz zachowac jesli chodzi o seks ? Dodam, ze dziewczyna jest wkrecona i mozna powiedziec, ze mam ja w paluszku bo kontroluje nad wszystkim, ale w tej sytuacji nie wiem co zrobic, to, ze ona mi powie "seks po slubie" a ja " to wyjdz za mnie teraz ?:D" raczej nie zadziala, mysle ze jak dobrze ja bede podniecal, to w koncu pęknie, ale ciekawy jestem waszych opinii i rad, dodam, ze mam 21 lat ona 20, Przez chwile przeszly mnie nawet mysli, ze jestem odskocznią, no ale po jej zachowaniu i czynów wątpię w to.


http://www.podrywaj.org/forum/sex_po_slubie
  • 2
  • Odpowiedz
@Osculum_Infame: I po co je wkleiłeś?
Normalne dziewczyny, które traktują serio swoją wiarę. Jakby w opozycji do bohaterek ostatniej afery. Je też należy stalkować, czy jak? Ośmieszyć? Bo ja je podziwiam, że szanują się wbrew poglądom większości.
  • Odpowiedz