Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm

Ograniczenie seksu po spowiedzi

Witam, jestem z dziewczyną od roku, mamy po 19 lat. Seks jest już od kilku miechów, jestem jej pierwszym seksualnym partnerem, kochamy sie średnio 1-2 razy w tygodniu, czyli przy prawie każdej okazji gdy jestem ja u niej lub ona u mnie.

Problem leży w tym ,że poszła ostatnio do spowiedzi i trafiła na bardzo surowego księdza który był chyba przeczulony pod względem seksu przedmałżeńskiego. Mówił jej takie rzeczy że w sumie to nie dziwie sie troche jej rakcji.

Widać że bardzo wpłyneło na nią to co uslyszala podczas spowiedzi i sama czuje sie z troche tym zle. Powiedziala ze przemyslala to i że to bardzo wielki grzech i żeby to ograniczyć. Ja oczywiście powiedziałem że rozumiem i szanuje jej decyzję.Po tym chyba sprawdzała mnie pytając ze zdziwieniem że czy tez bym wytrzymał gdyby nie chciała juz tego robic.

I teraz pytanie, co dalej? Cierpliwie czekać aż bedzie mieć na maxa ochote? Bo jak pisałem ona nie chce tego nie robic tylko po prostu ograniczyc to, wiec mam za jakis czas probować ją rozpalać i obserwowac reakcje, dążyć do seksu czy czekac az sama sie złamie?


http://www.podrywaj.org/forum/ograniczenie_seksu_po_spowiedzi
  • Odpowiedz