Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Nie potrafię zerżnąć swojej kobiety

Siemano, nigdy nie myślałem, że będę doprowadzony do stanu, w którym zechcę zasięgnąć porady w tym temacie, aczkolwiek im dalej w las tym ta sytuacja jest bardziej frustrująca.

Do pointy.

Od jakiegoś pół roku (po odstawieniu tabletek na zniwelowanie trądziku) zaczęły się u mnie problemy z erekcją. Poranne erekcje były słabe lub nie było ich w ogóle.

Problem połowicznie zniknął po pół roku i byłem w stanie uprawiać pierwszy seks z nowo poznaną dziewczyną. Wszystko spoko, od tamtego momentu nawet się unormowało. Jedyny moment, kiedy sprzęt opadał to moment założenia gumki (dziewczyna musi go ponownie stymulować). I nie dzieje się to w momencie samego zakładania, a wystarczy myśl o tym i cały czar pryska w mojej głowie, tracę koncentrację i fiut zwyczajnie opada. Takie mam odczucia.

To samo kiedy coś gra w tle, nie potrafię się skupić na partnerce. Staje, ale jednocześnie szybko opada.

Nie masturbuję się totalnie od półtora miesiąca, ostatnio mieliśmy dwa "zbliżenia", podczas których doszedłem jeszcze przed założeniem gumki, co mi się nigdy nie zdarzało (ale to jest normalne, zero masturbacji seksu niczego - chociaż było mi cholernie wstyd przed samym sobą).

Problem jest w tym, że pomimo to dalej mam problemy z erekcją. Raz się pojawia, raz nie, chociaż w głowie chęć seksu przepotężna. Dziewczyna też mnie kręci, to można wykluczyć. Mam siedzącą pracę, odżywiam się raczej średniawo - nie będę ukrywać. Miałem wrażenie, że jak trenowałem było lepiej, aczkolwiek sytuacja z miękkim wackiem przy zakładaniu gumki powtarza się zawsze i nie wiem w jaki sposób mógłbym to zniwelować.

Poważnie noszę się z pójściem do specjalisty, aczkolwiek mam niespełna ponad 2 dyszki na karku. Jak to wygląda, że w tym wieku pojawiają się u mnie problemy z potencją. Może wy macie jakieś patenty, bądź mieliście podobne problemy? Z góry dzięki za konstruktywne wypowiedzi, pozdrawiam


http://www.podrywaj.org/forum/nie_potrafie_zerznac_swojej_kobiety
  • 2