Wpis z mikrobloga

SPOILERY

Ja rozumiem, że to taki plot twist, że Arya zabija NK, ale nie dało się tego zrobić w normalny sposób? Normalny tj. z wykorzystaniem jej umiejętności - NK podchodzi do Brana, dostaje kosę pod żebro, Arya ściąga maskę Brana, Bran leżał cały czas przyczajony za drzewem.

a tak wychodzi na to, że Arya bez maski przeszła przez cały zastęp trupów (tych samych trupów, które wcześniej szalały jak usłyszały szelest), minęła kilku generałów (zajebista straż przyboczna) i zabiła NK. Nie mówię, że źle, ale czuję pewien niedosyt - gość przez 8 sezonów idzie na mur, a ginie tak jakoś bez polotu.

reszta odcinka ok, chociaż wolałbym żeby w krypcie padło kilku bohaterów, a nie tylko postacie trzecioplanowe
#got #graotron
  • 8
  • Odpowiedz
@aegypius: Też myślałem, że to będzie coś w stylu: Nocny król chwyta Brana za rękę, podwija mu rękaw a tam brak znaku i cios pod żebro, ale z drugiej strony byłoby to baaaardzo naciągane ze względu, że NK mógł wyczuć obecność Brana.

Co do śmierci głównych bohaterów to wielkie XD. Armia nieumarłych w ciągu kilku minut od rozpoczęcia ataku wbija do Winterfell miażdżąc przy tym ogromne ilości Dothraków i nieskalanych, ale
  • Odpowiedz
Arya bez maski przeszła przez cały zastęp trupów (tych samych trupów, które wcześniej szalały jak usłyszały szelest), minęła kilku generałów (zajebista straż przyboczna) i zabiła NK


@aegypius: zauważ, że pod koniec kiedy NK wskrzesił całą resztę, wszyscy stali pasywnie, nie atakując bez rozkazu
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: dlatego napisałem o Branie siedzącym za drzewem (w drzewie?) - NK go wyczuwa, Bran warguje, Arya udaje, NK podchodzi, dostaje cios.

@emre899: gość wspomina o magii Melisandre - równie dobrze ta mogła użyczyć Aryi swojej mocy, "zakamuflować" ją jako Brana, a jako że oddała swoją moc komuś, to zginęła. To by tłumaczyło to co powiedziała Cebulowemu - przyszła z planem oddania mocy Aryi by ta oszukała NK i to
  • Odpowiedz