Wpis z mikrobloga

@mowmikenny: szczerze bardzo w to wątpię, leciały bany za reakcje ,,haha" nieuzasadnione :) nawet w regulaminie bodajże to było, nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją jak się udzielałam, a udzielałam się w miarę sporo. Zdarzały się jednostki ale zawsze ktoś reagował. Wiele osób mówiło, że np. ze współżyciem woli czekać do ślubu i zdecydowanie większość rozumiała, że każdy ma prawo do własnych decyzji i poglądów.
  • Odpowiedz
@jaksiewtogra: po pierwsze byly takie reakcje, a ty wyskakujesz z tekstem "szczerze bardzo w to watpie" i podajesz jakis z dupy argument ktory ma sie nijak do watpienia w to, a po drugie tu tez sa poruszane tylko wybiorcze kwestie a nie wszystkich czlonkow, wiec co to za porownanie. poza tym, po co ja sie w ogole wdaje w dyskuje z osoba, ktora jest od paru godzin na wykopie i
  • Odpowiedz
@mowmikenny: no to chyba oczywiste ze bylam na dbt, nie ukrywam tego XD ale nie widze celowosci podkreslania kontekstu grupy w tym poscie, bo wredne osoby sa w kazdym srodowisku, rownie dobrze mozna znalezc odpowiednik takich zachowan na wykopie. Watpie ze osoby dajace 'haha' 'nie widza nic zlego piszac o prywatnych sprawach', skoro nie sa odpowiednio dojrzale, wiec to byl po prostu jakis ewenement. Jesli faktycznie celem tego postu bylo
  • Odpowiedz
@mowmikenny: ale mnie w sumie też bawią 20-letnie dziewice czy prawiczki trzymające dziewictwo dla tych jedynych xDDD to trzeba mieć mentalność stuleja i przegrywa żeby seks traktować jako coś mistycznego i uświęconego, z czym trzeba czekać do ślubu albo #!$%@? wie do kiedy.
  • Odpowiedz