Wpis z mikrobloga

ale tak w sumie sie zastanawiam, juz pomijajac slusznosc tej akcji, czy one naprawde sie nie wstydzily i nie wstydza podpisywac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem pod bardzo intymnymi komentarzami czy po prostu przyznajac sie do zdrady? szczegolnie, ze grupa jest ogromna i na pewno maja tam paru swoich znajomych i ze im nie wstyd ja #!$%@? co sie dzieje z tym swiatem
#dziewczynybeztabu
  • 6
@DizzyEgg: nie wiem czy to zasluga bezstresowego wychowania czy co, zawsze myslalem ze naturalne jest miec swiadomosc, aby nie pisac o wszystkim w internecie. ale ze zalozmy taka dzesika z prawdziwymi danymi, otwartym profilem na fb, nie czuje wstydu piszac na grupie 60+ tysiecy czlonkow i z jakas czescia znajomych ile facetom fiuta ciagnela czy tam cos innego to jestem naprawde w szoku
@mowmikenny: Moim zdaniem to wynika z tego, że rodzice nie zdają sobie sprawy z zagrożeń jakie noszą za sobą social media. Trochę starsze roczniki po prostu nie miały gdzie spamować, internet sie rozwijał, facebooka nie było, był zbiornik (xD) i nasza klasa(xDDD), ale sama kultura tego jak social media wyglądają obecnie była inna. Teraz każdy chce być cool, jak 'influencerzy' na insta, czy inny rak, a dzieciaki naśladują co robią ich