Wpis z mikrobloga

Wracam z pracy, godzina 18:20, idę ulicą przez centrum do metra a naprzeciwko mnie dumnie kroczą jakieś dwie sucze 8,5/10 i 9/10. Miny mają takie jakby były królowymi świata a mowę ciała "nie podchodź pajacu, jesteśmy dla ciebie za dobre" Nieźle mnie poirytował taki imidż więc zastępuję im drogę i zaczynam pua-podryw na ostro. Najpierw je otworzyłem "cześć głupie szmaty, wyglądacie w tych strojach jak tanie dzi*ki z brudasostanu, ale na mnie wrażenia to nie robi bo takim ścierom nie zapłaciłbym nawet 2 zł za obsmyczenie mojej śmierdzącej gały z połykiem". Tego się nie spodziewały za nic w świecie, stanęły jak wryte i milczały zszokowane. "Dobra nasza" - pomyślałem - "mam już ich uwagę i moja pua-technika na ostro działa". Postanowiłem więc sprawić im nieco przyjemności i mówię "przyjrzałem wam się lepiej i widzę, że nie wyglądacie aż tak źle, w każdym razie chciałem was poznać - jestem Bożydar, dla kumpli Bożek" :) Dziewczyny się pięknie uśmiechnęły i zarumieniły. "Chodźcie na krótką randkę do kawiarni obok - tylko wy płacicie bo jest koniec miecha a ja nie dostałem jeszcze kieszonkowych od mame" zaproponowałem. Natychmiast się zgodziły i minutę później siedzieliśmy już przy stoliku w kawiarni obok. Zamówiłem duże cappuccino i deser lodowy, kanapkę podgrzewaną i jeszcze ciasto. Zanim przyszło zamówienie, zacząłem je pua-eskalować. Mówię im "ale seksy z was bodżersy, niezłe cyce, dupa i zapewne picz, z drugiej strony macie dość chamskie palce stopne" - bo były w obuwiu odkrytym a ja stosowałem pua-technikę pusz and pul. Obie zaczęły hihotać, wsadziłem im łapy do majtek (jednej prawą, innej lewą) i zacząłem palcować W międzyczasie przyszło jedzenie. Wyjąłem ręce, wytarłem dokładnie w serwetkę (nie chcę złapać jakichś zarazków) i szybko zjadłem posiłek. Już zamierzałem zaproponować im opcionk mi pua-laski, ale zadzwoniła mama, żebym kupił chleba i wędliny na kolację. Wstałem więc i pua-tekstem "do ruchania k*wiszony" pożegnałem je, spiesząc się bardzo zanim zamkną Biedronkę obok mojego mieszkania. Cóż, dzień jak codzień
#wygryw #pasta #stulejacontent #f23 #pua #uwodzenie #nfsw
  • 3
  • Odpowiedz