Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, kochani moi.
Mam takie dwa pytania.
1. Co łączy Słaaaawka vel Mariana z pederastą Rafałem J i czy w ogóle istnieją jakieś powiązania?
2. Co z pseudo biznesem farmaceutycznym atencjusza Rafała, który ostatnio został wykryty przez wykopowiczów? Czy ktoś faktycznie podjął jakieś działania w celu zaszkodzenia pedrylowi z ginekomastią?
#suchodolski #patostreamy
#kononowicz
  • 18
  • Odpowiedz
@Zubroweczka: Pierwsze powiedzial "przy okazji ze soba porozmawialismy" i ze, niby jest ten dominik mloda osoba i ktos mu grozil, a pozniej, ze Dominik potrzebowal pomocy przy lajtach i denerwowalo go, ze on musial tam byc, wiec Slawek mu pomagal zdalnie i nie trzeba bylo tam jezdzic.
Mozna wnioskowac, ze Slawek juz dawno tam siedzi.
Tak naprawde to nie wiadomo juz teraz co jest prawda.
  • Odpowiedz
@agent_bozy: Paweł i Sławek się znają na pewno. Paweł wprowadził Rafała albo Dominika na szkolna jako operatora. Usunął się w cień wrócił po roku i udaje zdziwionego że jest na szkolnej jakiś Sławek oraz że zarabiają po 2 tysie z lajta... Zaskoczony aczkolwiek na nagraniu sprzed roku z ukrytego Majka sam mówi że wie jakie są zyski z lajtow. Po co sciemnial że wraca w ciemno na szkolna i nie wie
  • Odpowiedz
@agent_bozy: a i jeszcze z tym listem tak mu niby Pawłowi nie zależy to czemu listu nie podarł na wizji?? Jego celem jest przejęcie działki i udawanie dobrego przyjaciela. Sławek i reszta gejów jest od zarządzania kasa z lajtow i przed nami oraz przed menelami ukrywają że się znają. Bo mogą być #!$%@? a wtedy przyjaciel Paweł podeślę kolejnego redaktora.
  • Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedzi.
Zadam jeszcze jedno, nieco kontrowersyjne pytanie.
Czy jakiś homoseksualista jest mi w stanie wytłumaczyć co takiego ciekawego jest w Majorze,czy Janie EłBoRodo, że przyciągają (pociągają?) Was oni do tego stopnia, że jesteścid dla nich tak ulegli i na każde ich skinienie? Widzicie w nich jakieś wzorce prawdziwych mężczyzn, bez metroseksualnej maniery z kryminalną przeszłością itp? Czy o co chodzi? Czy nie łatwiej podobnych Majorów i Janków znaleźć w swoich
  • Odpowiedz
@agent_bozy: a teraz nie mam opcji ale kojarzę na ostatnim nagraniu komentarzu Pawła z Warszawy w zeszłym roku. Tam gdzie na trasie z auta komentował że dostał #!$%@? list i teraz nie wiem czy kojarzę dobrze. Ale czy on już rok temu mówił że zna treść listu i go ujawni w następnym nagraniu. Tak było?
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Z tego co pamiętam to mówił że dostał list od Konona, ale że boi się go nawet otwierać, a później usunął kanał, nie pamiętam żeby mówił coś o upublicznieniu jego treści.
Na obecnym kanale mówił że ujawni treść listu z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz