Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr Jestem mega #!$%@?.

Od kilku tygodni spotykam się z dziewczyną.
Piszemy bardzo często ze sobą i dobrze nam się razem spędza czas(randki itp.).
Z mordy jestem jakieś 6/10 ona chyba nawet lepiej, 7. Ogólnie bardzo mi się podoba.
Gadane mam w miarę dobre, lecz nic specjalnego.
Jak wiadomo jestem przegrywem(czy failed normie). Z wierzchu tego nie widać, nie mam problemu z poznawaniem nowych osób, ale nie potrafię relacji przenieść na wyższy poziom. (seks).
Miałem jedną dziewczynę, lecz oczywiście bez seksu (mega katoliczka).

Otóż teraz opiszę moją noc.
Wczoraj byliśmy razem na randce i poszliśmy do mnie (nie pierwszy raz).
Oglądamy film, jakieś przytulanie. Jest dość późno więc po jakimś czasie zaproponowałem żeby została na noc. Zgodziła się. Kładziemy się do łóżka, oglądamy dalej film. Ale z przytulania przechodzi do bardziej już macania. Film się kończy jest już późno(2 w nocy), ona sama się do mnie klei. Tyłkiem kręci po moich wiadomych okolicach.
Przez cały czas sam ją dotykałem po brzuchu, ramionach itp. Inicjowałem kontakt. Ale speniałem gdy chciałem rękę włożyć między jej nogi. Powiedziałem po jakimś czasie że jestem bardzo śpiący i idę spać.

Rano sytuacja się powtórzyła, jak miało dojść do czegoś, to zapytałem się jej co chce na śniadanie, a ja poszedłem wziąć prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedawno wyszła ode mnie. A ja się zastanawiam czy po takiej ilości #!$%@? pisać do niej jeszcze.
Prawiczkiem pozostanę na wieki.

#przegryw ##!$%@? #volcel ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
Jestem mega #!$%@?.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie jesteś. Z punktu widzenia psychologicznego wycofałeś się z czegoś nieznanego. Jeżeli wyobrażałeś sobie, że każdy jest bohaterem i radzi sobie z takimi sytuacjami bo urodził się samcem alfa to grubo się mylisz.

To co czytam to świadczy o tym, że masz bardzo dobrą świadomość tego co przeżywasz, umiesz to nazwać i szukasz możliwości rozwiązania problemu.

Napisz coś więcej:
ile masz lat?
Ile ona?
jakie masz
  • Odpowiedz