Wpis z mikrobloga

@konsumatumest nie martw się. Mi stuknela 30 jakis czas temu. Tylko sie cieszyc ze nie 40tka, bo rozwojem jestem chyba 5-7 lat do tylu :) rob swoje I nie patrz tak na innych. A sobie daj pozyc, pobzikaj z pannami, podrozuj, miej czas na swoje zajawki. Zwiazek I dzieci sa dobre, ale daj sobie czasu nawet do 30tki.
@konsumatumest: lvl 22 here, połowa ludzi z gimnazjum ma już związki, tak samo jak z technikum, moja była z gimnazjum ma juz hat tricka (3), ostatnio z kumplem z gimnazjum zalamalismy się że wszyscy po zawodowkach maja rodziny robotę a całej klasy 4 osoby poszły na studia dzienne na bardzo dobre uczelnie a reszta hic już w związki
@yorrick: ale ja jestem wyluzowana :D kurcze, widzę, że dużo osób w ogóle nie zrozumiało tego wpisu :/ nie mam problemu z tym, że nie mam jeszcze dzieci/męża/narzeczonego, kiedy coraz więcej koleżanek już ma ten etap za sobą. po prostu zwróciłam uwagę na śmieszną sytuację, gdzie jesteśmy w tym samym wieku, one już weszły w zabawę w dom i rodzinę, a mi daleko jeszcze do tego (bo jeszcze nie chcę)