Wpis z mikrobloga

Chwilę mi zajęło by polubić Deutschland ale Radio to jest takie #!$%@? gówno że aż mnie #!$%@? strzela. Po 10 latach spodziewałabym się czegoś co dupę urwie, a tu taki szajs. Jedyne co im się tam udało to klawisze i żadna ilość cycków nie uratuje tego kawałka. Amen.
#rammstein
  • 18
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: True, na razie jest bardzo cienko. Może specjalnie takie single wrzucają. Rammstein nigdy nie miał płyt w 100% doskonałymi kawałkami. A może po prostu zmieniają konwencję i idą w lżejsze granie.
  • Odpowiedz
Najwyraźniej nie jesteś true fanem Rammstein skoro tak uważasz.


@sonof_debicz: Kurła, pierwszy kawałek r+ jaki poznałem to był das Model. Jeśli dobrze cofnę się w czasie był to rok 1997. O nawet w punkt. I po 22 latach słuchania Rammstein'a stwierdzam, że radio to gówno. Nawet Los jest lepsze, nawet Ein lied. 10 lat temu pokazali Buckstabu, Wiener Blut, Donaukinder. A teraz radio. No weź nawet nie dyskutuj.
  • Odpowiedz
@SmieszkaMewa: moja osobista rada: nie oczekuj nigdy że coś Ci urwie dupę. To jest wymóg, który w znakomitej większości przypadków u znakomitej większości ludzi nie zostaje spełniony. Oczywiście - wymagania mieć trzeba i lepiej nie łykać wszystkiego spod szyldu ulubionego artysty.

Sam miałem podobne oczekiwania w 2004 - myślałem że skoro każdy kolejny album był w moim mniemaniu coraz lepszy, to następca Mutter dosłownie zdewastuje mój układ wydalniczy. Oj jakże się
  • Odpowiedz
pierwszy kawałek r+ jaki poznałem to był das Model. Jeśli dobrze cofnę się w czasie był to rok 1997.


@Analityk: To nie jest ich kawałek, tylko Kraftwerka. I trzeba się cofnąć jeszcze dalej, do 1980 roku :)

xniorvox - > pierwszy kawałek r+ jaki poznałem to był das Model. Jeśli dobrze cofnę s...
  • Odpowiedz